Oyuncu Kadrosu

Gençliğim Eyvah Necdet Kimdir? Muhtarın Oğlu

Atv ekranlarının sevilen dizisi Gençliğim Eyvah Necdet kimdir sorunun yanıtını sizler için hazırladık. Gençliğim Eyvah Felaket Necdet gerçek adı ve bilgileri de yazımızda sizlerle!

Atv ekranlarında Pazartesi günü yayınlanan kadrosunda Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Ulviye Karaca, Elif Doğan, Ekin Mert Daymaz, Burak Tozkoparan, Bahar Süer, Erdem Kaynarca, Kemal Uçar, İpek Çiçek, Ecem Atalay, Beyti Engin gibi isimlerin olduğu Gençliğim Eyvah dizisinde Muhtarın oğlu Felaket Necdet babasının tam zıddı bir karaktere sahiptir.

Gençliğim Eyvah Necdet Gerçek Adı Bilgileri

Anıl Şahan Karataş Gençliğim Eyvah dizisinde Felaket Necdet karakterine hayat vermektedir. Daha önce 2018 yılında “Hile” adlı yapımda rol almıştır. Aydın doğumlu olan oyuncunun babası devlet memurudur.anıl sahan karatas resmi

Lise yıllarında tiyatro oyunlarında rol almaya başlayan Karataş, Elifname Tiyatro Topluluğuna dahil olmuştur. “Yedi Kocalı Hürmüz” adlı tiyatro oyununda “Allaç Rüstem” karakterine hayat veren oyuncu, Cenk Behram Su’nun oyunculuk kariyerindeki desteğini dile getiriyor.

Velhan Çantay Talent Management’a bağlı olarak çalışan Anıl Şahan Karataş, Gençliğim Eyvah Necdet karakteriyle dikkat çekmektedir.

Gençliğim Eyvah Necdet Dizileri ve Filmleri

  • Gençliğim Eyvah (Felaket Necdet) – 2020
  • Hile – 2018

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu