Oyuncu Kadrosu

Gençliğim Eyvah Nuriye Kimdir? (Zekeriya’nın Eşi)

Gençliğim Eyvah Nuriye karakterine hayat verecek oyuncu Beni Affet dizisinden oldukça tanıdık bir isim. Nuriye Bozoğlu karakteri ile 2020 yaz ayınca Atv ekranlarında karşımıza çıkan başarılı ismin kim olduğunu bu haberimiz de detaylı olarak bulabilirsiniz.

Gençliğim Eyvah Nuriye

15 Haziran Pazartesi günü ATV ekranlarında yaz dizisi olarak başlayacak olana ama aldığı reytinglere göre sezon dizisi olarak devam etme ihtimali olan Süreç film imzalı dizide önemli karakterlerden birisi olan Gençliğim Eyvah dizisi Nuriye karakter tam bir despot ve baskıcı bire karakter olarak ilk etap da kendisini bizlere gösterecek.

Gençliğim Eyvah Nuriye Kim

Zekeriya’nın eşi Nuriye, dükkandaki bütün işler ondan sorulur. Zekeriya’dan çok dükkanda olup bitene hakim birisidir. Otoriter bir yapısı olduğu için ev halkı Zekeriya da dahil olmak üzere herkes ondan hem korkar, hem de çekinirler. Bu dünyada en çok değer verdiği Veysi’si düşmanın kızı evlenmesi ile hayal kırıklığı yaşamıştır. Aynı zamanda Hacer’in de bir numaralı rakibidir.

Gençliğim Eyvah Nuriye Bozoğlu

Oğlu Veysi için kendisi gibi elit insanların kızı ile evlendirmek istese de oğlunun gözü Suzan’dan başkasınız görmez. Suzan ise eşi Veysi’yi iç güveysi yapması, Nuriye’yi daha da sinir eder. Ancak Veysi’nin gözü eşinden başkasını görmediği için bu durum karşısında Nuriye hayal kırıklığı olarak yorumlar.

Zekeriya’nın eşi Nuriye Bozoğlu evde ev hanımı işte iş kadınıdır. Ancak hem ev işleri hem de dükkanı bir arada götürdüğü için hayat onu daha baskıcı ve otoriter birisi yapmıştır. Zekeriya karısında çok korkar. Ancak yıllar sona kaçamak bir ilişkinin meyvesi çıka gelince, Zekeriya’ya etmediğini bırakmayacak.

Gençliğim Eyvah dizisi Nuriye Bozoğlu - Ulviye Karaca

Gençliğim Eyvah Nuriye karakteri bu konsept ile karşımıza çıkacak. Dizide Nuriye Bozoğlu’na hayat veren oyuncu ise Ulviye Karaca’dır.

Ulviye Karaca Kimdir?

1968 yılında Başkent Ankara da hayata gözlerini açan başarılı dizi oyuncusu şu an 52 yaşında dır. Balık Burçlu olan Ulviye, Beni Affet dizisi ile popüler olmuştur. Dizide canlandırdığı karakter bir anda adeta patlama yaşadı. Bu da Ulviye’nin bir anda popüler olmasında %100 katkı sağladı.

Ulviye Karaca - Gençliğim Eyvah Nuriye

Ulviye Karaca Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünü başarı ile tamamlamıştır. Okulu tamamladıktan sonra devlet tiyatrosuna geçmeyi başarmıştır. Bir çok tiyatro oyununda yer alma başarısı gösteren Ulviye, hem tiyatro oyuncusu hem dizi ve sinema oyuncusu hem senarist hem de yönetmen vasıflarını taşımaktadır. Kısaca bu sektörün bir çok noktasında görev almıştır. 2020 yaz ayında Gençliğim Eyvah Nuriye Bozoğlu karakterini hayat verecek başarılı isim bakın kendi karakterini, nasıl anlatıyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu