Oyuncu Kadrosu

Gençliğim Eyvah Suzan Kimdir? Veysi’nin Eşi

Ekranların yeni dizilerinden Gençliği Eyvah Suzan kimdir sorusu hakkında yazdığımız bu yazımızda hem karakter hem de oyuncu hakkında detaylara ulaşabilirsiniz.

Gençliğim Eyvah dizisinde Suzan, Veysi’nin eşidir. Veysi’nin ailesi ile Suzan’ın ailesi her ne kadar düşman olsa da Veysi ve Suzan kaçarak evlenmiştir.gencligim eyvah suzan kimdir resmi

Veysi daha sonra Suzan’ın ailesinin yanında yaşamaya başlar. Çiftin en büyük isteği bir evlatları olmasıdır. Bu amaçla da denemedikleri yol kalmaz.

Gençliğim Eyvah Suzan Gerçek Adı Dizileri

Bahar Süer Gençliğim Eyvah dizisinde Suzan karakterine hayat vermektedir. 13 Şubat 1985 yılında Ankara ilimiz de dünyaya gelmiştir.bahar suer resmi

2012 yılında Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünü başarı ile tamamladıktan sonra tiyatro sahnelerin de boy göstermeye başlamıştır.

Lisans eğitimi olarak ayrıca oyunculuk bölümünü okumadan önce Gazi Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur.bahar suer kimdir resmi

İlk defa kamera karşısına 2012 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Avrupa Avrupa isimli dizide Nezahat karakteri ile sektöre adım atmıştır.

Her oyuncunun ülke çapında tanınmasına etki eden ya bir diz ya bir film yada bir reklam sayesinde parladığını görüyoruz.

Bahar Süer’in de yıldızının parlamasına etki eden en önemli yapım ise 2014 yılında “Seksenler” isimli dizide 3 sezon boyunca Emel karakterini canlandırması sayesinde tanınan bir oyuncu olmuştur.

Son olarak “Şampiyon” dizisinde Mücella karakterine hayat vermiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu