Fragman

Gençliğim Eyvah Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

ATV'nin Yeni Dizisi Gençliğim Eyvah 1 Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Gençliğim Eyvah Tanıtım Fragmanı geçtiğimiz gün izleyicinin beğenisine sunuldu. Harika bir yaz dizisi bizleri bekliyor. Çapkın bir usta ve yıllar sonra çıka gelen bir evlat ve karmaşanın tam ortasında bir aşk hikayesi ile sevenleri ile yakında buluşacak olan dizi Atv ekranlarında yayınlanacak.

Gençliğim Eyvah fragmanı kısa süre içinde binlerce kişinin izlemesi de dizinin geleceği hakkında ciddi bilgiler vermekte. Hikaye sıradan gibi gözükse de usta isimlerin bir aray gelmesi, dizideki izlenebilirliği ve komedi seviyesini üst sıralara çıkarmayı başarmış.

Süreç Film imzalı dizide Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Ulviye Karaca, Elif Doğan, Ekin Mert Daymaz, Burak Tozkoparan, Erdem Kaynarca, Bahar Süer, Kemal Uçar, İpek Çiçek, Ecem Atalay ve Beyti Engin gibi oldukça önemli isimlerin rol alacak. Bölesine güçlü bir kadroda anlatılan hikaye ise oldukça ilginç.

Gençliğim Eyvah Tanıtım Fragmanı

Dizinin konusuna baktığımız da aynı mahalle de hizmet eden iki kebapçının tatlı sert çekişmesinin yanında hiç bilinmeyen yasak aşkın meyvesinin de gelmesi ile oldukça komik anlara sahne olacak, yaz aylarında binlerce kişi ekran başına kilitleyecek usta isimlerin rol alacağı Gençliğim Eyvah 1 bölüm fragmanı sonrasında siz de hissettiklerinizi yorum bölümden düşüncelerinizi aktarabilirsiniz.

Gençliğim Eyvah 1 Bölüm Eleştirileri

Levent Ülgen’in rolü Hallederiz Kadir ile Akasya Durağı dizisindeki taksici Sinan karakteri arasında bir rolle geleceği hissi izleyicilerde eminim uyandırdı. Çapkın ama bu çapkınlığı her an yakalanmak üzre olan bir rol bende bunu hissettirdi. Tabi ilk bölümün tamamını izlemediğimiz için verilen Gençliğim Eyvah 1 bölüm fragmanı bu eleştirileri de beraberinde getirdi.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu