Gizlilik Politikamız

Dizicenter.net web sitesi olarak sizlerin kişisel gizlilik haklarınızı her zaman üst seviyede tutuyoruz. Kişisel bilgileriniz ile alakalı açıklamaları aşağıda bulabilirsiniz.

Kayıt Dosyaları

Standart web sunucusu için gerekli olan istatiksel amaçlı bazı kayıtları tutmaktadır. Bu dosyalar IP adresiniz (Ön bellek eklentisi sayesinde IP adreslerinizde doğru bilgileri göstermez) Yani kullandığımız ön bellek eklentisi sayesinde sitemize gelen kullanıcıların ıp adresleri saklı kalır. Yöneticiler dahi göremez.

 

Ancak kullanılan eklenti sayesinde size farklı Ip atanır. Bu ıp ile sitede kalma süreniz okuduğunuz yazılar gibi istatiksel bilgileri kaydeder. Bu kayıtlar mahremiyetinizi kesinlikle ihlal etmemektedir.

Reklamlar

Sitemizde şu an reklam yayımlanmamaktadır Ancak sitede reklamlar yayınlanmaya başlarsa bu reklamlar Çerez (cookıes) içerebilir. Reklam şirketleri bu çerez bilgilerini toplayabilir. Bizim bu bilgiye ulaşmamız mümkün değildir. Reklam şirketlerin ayrıca gizlilik politikasını ilgili sayfalarından okuyabilirsiniz.

Dış Bağlantılar

Sitemizde yazdığımız yazılarda veya ana sayfamızda hiçbir site linki vermemekteyiz. Ancak istem dışı veya siteyi yasal olmayan yollar ile ele geçirip site içerisine konan dış bağlantı linklerine referans olmadığımız gibi dava açma hakkımızda saklı tutulmaktadır.

İletişim

Dizicenter.net sitesi ile iletişime geçmek için qr0cer@gmail.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.