Oyuncu

Göksu Melek Ulucan Kimdir? Kaç Yaşında?

Ekranlara gelen diziler artık yeni yüz arayışında! Zira bilinmeyen yetenekler gün yüzüne çıksın isteniyor. Bunlardan bir tanesi de Göksu Melek Ulucan. Peki kimdir Göksu Melek Ulucan Kimdir? Kaç Yaşında? Kimdir? Kaç Yaşında? İşte yanıtları!

Göksu Melek Ulucan Kimdir? Güzel Oyuncu Hakkında Merak Edilenler!

Zoom Arts oyuncularından biri olan güzel oyuncunun menajeri Samet Özkan.goksu melek ulucan kimdir resmi - Göksu Melek Ulucan Kimdir? Kaç Yaşında? 1996 yılında dünyaya gelen göksu Melek Ulucan Zoom Arts Temel Oyunculuk dersleri almıştır. İstanbul’da bulunan Maltepe Üniversitesi’nde radyo Sinema Televizyon Bölümü mezunu olan oyuncu, oyunculuk eğitimi eğitimini taçlandırmıştır.goksu melek ulucan resmi - Göksu Melek Ulucan Kimdir? Kaç Yaşında? Hilal Saral’dan Kamera Önü Oyunculuk konusunda da eğitim alan genç oyuncu 2020 itibariyle 24 yaşındadır.

Göksu Melek Ulucan Oynadığı Diziler

Güzel oyuncu ekranların yeni yüzlerinden bir tanesi. Daha önce final iddaları ile karşı karşıya kalan “Afilli Aşk” dizisinde rol almıştır. goksu melek ulucan kim resmi - Göksu Melek Ulucan Kimdir? Kaç Yaşında?Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in baş rolü paylaştığı Afilli Aşk dizisinde Ayça rolüyle ilk kez kamera önüne geçen oyuncu, çok yakında Fox Tv ekranlarında başlayacak olan gençlik dizisi “Öğretmen” dizisinde Mine karakteriyle ekranlarda olacak.

Göksu Melek Ulucan Yaşı

Göksu Melek Ulucan 24 yaşındadır.

DEVAMI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

BENZER YAZILAR

3 Yorum

Başa dön tuşu