Oyuncu

Gönül Akbaş Kimdir? Kaç Yaşında? Bilgileri

Gönül Akbaş kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizi ve filmde rol almıştır sorularının yanıtlarını bulabileceğiniz yazımız sizlerle!

Son olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanan başrolünde Ceren Yılmaz ve Alp Navruz’un rol aldığı Zümrüdüanka dizisinde Zümrüt’ün arkadaşı Gülsüm karakteriyle dikkat çeken güzel oyuncu Gönül Akbaş hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

Gönül Akbaş Hayatı Biyografisi

1996 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu dizi sektöründeki yeni isimlerden bir tanesi. İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya İletişim Sistemleri mezunudur. Blacklist Cast ajansına bağlı olarak çalışan oyunculardan biridir.gonul akbas resmi

Fox Tv ekranlarında Cumartesi günleri yayınlanan “Zümrüdüanka” dizisinde Ceren Yılmaz’ın arkadaşı olan Gülsüm rolüyle dikkat çeken güzel oyuncu, kendisi gibi oyuncu olan Sitare Akbaş ile kardeştir. gonul akbas ablasi resmi

Daha önce Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan film tadında bölümleriyle dikkat çeken “Çember” adlı polisiye dizide rol almış olan Gönül Akbaş, “Zümrüdüanka” dizisiyle tanınmıştır.

Tenis, judo, yüzme Gönül Akbaş’ın hobilerinden bazıları. Çok az İngilizce bilen oyuncunun hayatıyla ilgi detaylarla devam edelim.

Gönül Akbaş Dizileri

  • Zümrüdüanka (Gülsüm) – 2020
  • Çember – 2016

Gönül Akbaş Reklam Filmleri

  • English Home
  • Molped

Gönül Akbaş Sevgilisi Kim?

Güzel oyuncunun sevgilisiyle bir resmi:gonul akbas sevgilisi resmi

Gönül Akbaş Boyu Kilosu

Güzel oyuncu Gönül Akbaş, 1.69 boyunda ve 47 kg ağırlığındadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu