Oyuncu Kadrosu

Gönül Dağı Ağıtçı Hüseyin Bakın Kim!

Gönül Dağı Ağıtçı Hüseyin kimdir, Ramazan’ın babası Hüseyin rolüne hayat veren oyuncu bakın kim, işte yanıtları!

TRT 1 ekranlarında 17 Ekim Cumartesi ilk bölümüyle ekranlara gelen Gönül Dağı dizisinde Hüseyin, kasabanın ağıtçısıdır. Biri öldüyse ekibini de alıp oraya ağır yakmaya gider. gonul dagi agitci huseyin resmi

Gönül Dağı Ağıtçı Hüseyin’in en sevmediği kişi arasının bozuk olduğu kardeşi Muammerdir. Ne oğlunun ne de eşinin onunla ve yakınlarıyla konuşmasına gönlü razı değildir. Oğlunu iki de bir Veysel ile görüşme diye uyarır ama ne Veysel Ramazan’dan, ne de Ramazan Veysel’den uzak durur.

Gönül Dağı Ağıtçı Hüseyin Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Gönül Dağı Ağıtçı Hüseyin, Ramazan’ın babası rolüyle izlediğimiz oyuncu Erdal Cindoruk’tur.erdal cindoruk resmi

Son olarak “Güvercin” dizisinde Gaffur karakterine hayat vermiştir. Mayıs 1965 yılında Adana ilimizde hayta gözlerini açan usta oyuncu Boğa burcudur. Oyunculuk üzerine Adana Belediyesi Tiyatro bölümünde eğitim almıştır.

İlk kez kamera karşısına 1981 yılında “Yılanı Öldürseler” adlı sinema filmi ile bu sektöre giriş yaptı.  İlk kez oynadığı dizi ise 2002 yılında “Emanet” isimli dizi oldu. Yıldızının parlaması 2003 yılında “Kurtlar Vadisi” dizisinde “Üstün” Karakterini canlandırması ile popüler bir oyuncu haline geldi.

1981 yılında 2018 yılına kadar toplamda 46 projede yer aldı. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Fikret karakterini canlandırmadan evvel en son TRT 1 ekranlarında yayınlanan Yalaza dizisinde Yaşar olarak izlemiştik.

“Sen Anlat Karadeniz” dizisinde birlikte rol aldığı mehmet Ali nuroğlu ile yeniden aynı dizide buluşan Erdal Cindoruk, “Sadakatsiz” dizisinde Volkan karakterine hayat veren Caner Cindoruk’un amcasıdır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu