Oyuncu Kadrosu

Gönül Dağı Asuman Kimdir? Ramazan’ın Aşık Olduğu

Gönül Dağı Asuman kimdir, Gönül Dağı Asuman gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli, hangi dizide rol aldı sorularınızın yanıtı yazımızda sizlerle!

TRT 1’in yeni dizisi Köprü Film imzalı Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın başrolünü paylaştığı Gönül Dağı dizisinde Asuman dizide güzelliğiyle herkesin dikkatinden kaçmayacak bir karakter.gonul dagi asuman resmi

Ramazan’ın aşık olduğu Asuman ona yüz vermez. Belediye başkanının kızı olan Asuman’ın gönlünü kazanmaya çalışan Ramazan uçak hayaini gerçekleştirip para kazanınca Asuman’ın da ona bakacağını düşünmektedir.

Peki Gönül Dağı Asuman rolüyle izleyeceğimiz güzel oyuncu kimdir, kaç yaşında, nereli, dizileri yazımızın devamında sizlerle!

Gönül Dağı Asuman Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Hazal Çağlar Gönül Dağı Asuman rolüne hayat vermektedir. Hasan Güngör Management oyuncu olan Hazal Çağlar, sosyal medya fenomenidir. hazal caglar resmi

9 Kasım 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu 170 cm boyunda ve 56 kg ağırlığındadır. İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur.

Fanatik Galatasaraylı olan oyuncu Burak Öksüzoğlu’nun “Konu Sen Olunca” adlı parçasının klibinde yer almıştır.

Daha önce kamera karşısına bir dizi için geçmemiş olan oyuncunun ilk rol aldığı dizi Gönül Dağı dizisidir. Bu dizide Asuman rolüne hayat vermektedir.

Hazal Çağlar Boyu Kilosu (Gönül Dağı Asuman)

Güzel oyuncu 170 cm boyunda, 56 kg ağırlığındadır.

Hazal Çağlar Dizileri ve Filmleri (Gönül Dağı Asuman)

  • Gönül Dağı (Asuman) – 2020

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu