Oyuncu Kadrosu

Gönül Dağı Dilek Kimdir? Taner’in Sevdiği

Gönül Dağı Dilek kimdir, Gönül Dağı Dilek gerçek adı ne, hangi dizide oynamıştı sorularının yanıtı yazımızda sizleri bekliyor.

Ekranların yeni dizilerinden biri olan Gönül Dağı dizisi oyuncu kadrosu netlik kazandı. Dizinin ana karakterlerinden biri de Dilek karakteri oldu. Taner ile Dilek aşkını izleyeceğimiz Mustafa Çiftçi’nin bozkır hikayelerinden yola çıkarak hazırlanan Gönül Dağı dizisi çok yakında TRT 1 ekranlarında!

Gönül Dağı Dilek Gerçek Adı Dizileri Filmleri

Gülsim Ali Gönül Dağı Dilek karakteriyle ekranlarda olacak. Başarılı oyuncu, People Talent Management cast ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. 1993 doğumlu olan oyuncu, Bulgaristan doğumludur. Ailesi Balkanlarda olan Gülsim Ali, Bulgaristan’da düzenlenen güzellik yarışmasında derece almıştır.yüzleşme ayşegül kim gülsim ali resmiBu yarışma hayatında bir dönüm noktası olmuş ve dizi teklifleri almaya başlamış. Bulgarca, Tükrçe ve Japonca bilen oyuncu 2012 yılında “Son Yaz Balkanlar 1912” dizi ile ekran macerasına başlamıştır. TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi “Diriliş Ertuğrul” dizisi dördüncü sezonda Aslıhan karakterine hayat vermiştir.gonul dagi dilek resmi

“Seddülbahir 32 Saat” adlı dizide bir hemşireye hayat veren oyuncu, Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Hanım Köylü” adlı dizide rol almıştır. Bu dizide İlknur karakteri ile seyirciden tam not alan oyuncu “Yüzleşme” dizisinde Ayşegül rolüyle de beğeni almıştır. Güzel oyuncunun yeni dizisi olan Gönül Dağı dizisinde Dilek rolüne hayat verecektir. 

Gönül Dağı Dilek Çocukluğu Gerçek Adı

Gönül Dağı dizisinde Dilek’in küçüklüğüne hayat veren çocuk oyuncu Cemre Demircan’dır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. İyi günler dilerim arkadaşlar????
  CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN??❤ ZEYNEPİM❤FİLİZİM❤CİHAN
  ABİ VE EKİB DİZİCENTER AİLESİ❤❤❤ BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN.
  ????????????????

  Gönül dağı dizisi daha yeni isınmak
  Olmuyor. Ama Tanerin Aşkı Güzelmiş
  ❤❤❤?Çoçukluk Aşkı Şirin?? Yıllar
  Olmuş Dileği unutmamış çok seviyor
  Ama Dilek nişanlanmış bakalım Dilekte Taneri seviyormu ?❤

 2. Rica ederim ne demek bitanem Tabiki, iki devlet, tek kardeşiz Sona
  kadar canım???Teşekkürler Mutlu
  Bayramlar Can kardeşlerim??❤❤❤??TÜRKİYE ??AZERBAYCAN???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu