Oyuncu Kadrosu

Gönül Dağı Dilek’in Babası Ali Kimdir? Gerçek İsmi

Gönül Dağı Dilek’in Babası Ali karakteri netlik kazandı, bakın Gönül Dağı dizisinde Dilek’in babası Ali rolüyle izleyeceğimiz oyuncu en son hangi dizide rol almış!

Gönül Dağı Dilek’in Babası Ali Hikayesi

Köprü Film imzalı Gönül Dağı dizisinde Ali, Gülsüm Öğretmen ile evlenmiştir. Çok da mutlu bir evlilikleri vardır ama Ali bir gün gider ve yolda bir kaza olur, öldü haberi gelir ama yanında da bir kadının olduğu bilgisi gelince Gülsüm Öğretmen aldatıldığına inanıp eşine çok kızar.

Ölüsü de bulunamayan Ali, yıllar sonra kızı Dilek’in isteneceği gün çıkagelir. Herkes büyük bir şok yaşarken Ali’nin bunca zaman nerede olduğu neden gelmediği merak konusudur.

Gönül Dağı Dilek’in Babası Ali Gerçek Adı Dizileri

Ergun Kuyucu Gönül Dağı dizisinde Ali karakterine hayat vermektedir. Son olarak “Arıza” dizisinde Sabri karakterine hayat vermiş olan oyuncu, 2020 yılında beyaz perdede yayınlanan “Nasipse Adayız” isimli sinema filminde “Zeynel” karakterine hayat vermiştir.gonul dagi dilekin babasi ali resmi

Ergun Kuyucu; Haziran 1969 yılında Sivas ilinde dünyaya gelmiştir. İlk kez TV karşısına ise 2002 yılında özel bir kanalda bölüm oyuncusu (Çetin) karakteri ile karşımıza çıktı. 2008 yılında Arka Sokaklar dizisinin 3. sezonunda “Tevfik” karakterini canlandırmıştı. 2007 yılında ise “Gönül Salıncağı” dizisinde “Cemil” olarak karşımıza çıkmıştı.ergun kuyucu resmi

Ülke çapında tanınan bir oyuncu olması “Kurtlar Vadisi Pusu” dizisinde  dört sezon boyunca oynaması ve “Nafiz” karakterini canlandırması ile olmuştur. “Mehmed bir Cihan Fatihi” dizisinde yeni çeri ağası rolü ile karşımıza çıkan usta oyuncu, “Arıza” dizisinde Sabri karakterine hayat vermiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu