Oyuncu Kadrosu

Gönül Dağı Fadime Kimdir? (Dişçi Musa’nın Kızı)

Gönül Dağı Fadime karakteri gelecek bölümler de dizinin ana kadrosuna dahil olacak oyunculardan biri olacak. Dişçi Musa’nın kızı Fadime yıllar sonra babasının görmeye gelecek. İşte Gönül Dağı dizisi Fadime karakteri hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

20 Şubat 2021 tarihinde ekrana gelen bölümde Dişçi Musa bir kızı daha olduğunu ve yıllar sonra onun geri geleceğini dört gözle beklediğini söylemesi üzerine dikkatler bir anda Cemile’nin ablası Fadime’nin kim olduğuna çevrildi.

Dişçi Musa diğer kızından şöyle bahsetti;

“Zamanında evimde bir yangın çıktı. O yangın benim suçum değildi. Ancak o yangında eşini kaybettim. Ben bu açı ile baş edemezken, kızım bu yangından beni sorumlu tuttu. O günden beri benimle konuşmaz. Oysa ben onun sesine hasret kaldım” Dişçi Musa (Gönül Dağı Fadime’nin Babası)

Gönül Dağı dizisi Fadime (Cemre Melis Çınar) Resmi
Gönül Dağı dizisi Fadime Resmi

Sözleri ile kızı9nın yıllar önce kendisini terk ettiğini, zaman zaman arayan ve konuşmayan telefonlar da hep kızının aradığını dile getiren gözlerinde hasret kokan bir babanın feryadı yakında ekrana gelecek. Biz de bu yazımında Dişçi Musa’nın kızı Fadime karakterini daha yakında tanıtacağız.

=> Gönül Dağı Dişçi Musa hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Gönül Dağı Fadime Kimdir

bu hafta ekrana gelen bölümde daha önce dizinin ana kadrosunda yer alamayan ve Gönül Dağı Fadime karakterinin hikayesi anlatılınca gözler de bu Fadime karakterini canlandıracak oyuncunun gerçek adı ne olduğuna çevrildi.

Gönül Dağı Fadime kimdir - Dişçi Musa'nın kızı

Şu an da gelecek bölümler de yer alacak Fadime karakteri basına duyurulmasa da yapım firması ile anlaştığını, hatta Eskişehir’e sete gittiği yönünde gelen bilgiler var.

Gönül Dağı dizisi Fadime karakterini canlandıracak oyuncu Cemre Melis Çınar’dır. En son Kırmızı Oda Ayla’nın annesi rolüne hayat veren güzel oyuncu 13 Mayıs 1991 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Act Management oyuncusu olan güzel oyuncu, Marmara Üniversitesi Televizyon Bölümü mezunudur. Yakın zamanda Kanal D ekranlarında gündüz kuşağında her gün yayınlanan Yaralı Kuşlar dizisinde Elif karakteri ile baş rol de yer almıştır.

Gönül Dağı Cemile‘nin ablası Fadime çocuğu ile birlikte Dişçi Musa’nın evine gelecek. Uzun zaman önce babasına darılıp evden ayrılan, hatta evlenen Fadime yıllar sonda baba ocağına döndü.

Cemre Melis Çınar Dizileri ve Filmleri (Kırmızı Oda Alya’nın Annesi)

  • Kırmızı Oda – 2020
  • Yaralı Kuşlar (Melis) – 2019
  • İçimdeki Hazine (Sema) – 2018
  • Yeni Dalga – 2018
  • Cenaze İşleri – 2017
  • Elif (Arzu) – 2014 / 2015

Cemre Melis Çınar Gönül Dağı Fadime (Cemile’nin ablası) karakterini bu sezon sonuna kadar devam ettirecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu