Oyuncu Kadrosu

Gönül Dağı Gülsüm Öğretmen Kimdir? Dilek’in Annesi

Gönül Dağı Gülsüm Öğretmen kimdir, Gönül Dağı Gülsüm Öğretmen gerçek adı ne, hangi dizide izledik başarılı oyuncuyu sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Köprü Film yapımı Gönül Dağı dizisinde Gülsüm, Tanerlerin bulunduğu yerde yıllar önce öğretmenlik yapmıştır.gonul dagi gulsum ogretmen kimdir resmi Tayin nedeniyle ayrıldıklarında Dilek’in aklı büyüdüğü yerde kalır. Dilek mühendis olup Gönül Dağı’nı incelemek üzere geri gelir. Taner ise Dilek’in gelişiyle büyük bir mutluluk yaşar.

Gönül Dağı Gülsüm Öğretmen Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Ulviye Karaca Gönül Dağı Gülsüm Öğretmen karakterine hayat vermektedir. 1968 yılında Başkent Ankara’da hayata gözlerini açan başarılı dizi oyuncusu şu an 52 yaşındadır. Balık burcu olan Ulviye, “Beni Affet” dizisi ile popüler olmuştur.

Ulviye Karaca - Gençliğim Eyvah Nuriye

Ulviye Karaca Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünü başarı ile tamamlamıştır. Okulu tamamladıktan sonra devlet tiyatrosuna geçmeyi başarmıştır. Birçok tiyatro oyununda yer alma başarısı gösteren Ulviye Karaca, hem tiyatro oyuncusu hem dizi ve sinema oyuncusu hem senarist hem de yönetmen vasıflarını taşımaktadır.

“Beni Affet” adlı günlük dizi ile dikkat çeken oyuncu son olarak Atv ekranlarında yaz aylarında yayınlanmış olan “Gençliğim Eyvah” dizisinde Zekeriya’nın eşi Nuriye karakterine hayat vermiştir. Yeni sezonda TRT 1 ekranlarının sevilen Gönül Dağı oyuncu kadrosuna dahil olan oyuncu dizide Gülsim Ali İlhan’ın canlandırdığı Dilek karakterinin annesi Gülsüm Öğretmen rolüne hayat vermektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu