Oyuncu Kadrosu

Gönül Dağı Keriman Kimdir? Selami’nin Eşi

Gönül Dağı Keriman kimdir, Gönül Dağı Keriman gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide yer aldı sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

Köprü Film’in yeni dizisi Gönül Dağı ilk bölümüyle bu akşam TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor. Buram buram Anadolu kokan dizide Keriman karakteri dikkat çeken karakterlerden biri oldu.

Gönül Dağı Keriman, Selami’nin eşidir. Varlıklı bir ailenin kızı olan Keriman, düğünleri dillere destan olsun istemektedir.gonul dagi keriman resmi

Naciye’yi çatlatacak bir şey olsun da ne olursa olsun diye düşünen Keriman düğün tahtına oturur, helyum gazı dolu balonlar sayesinde havalanır ama yere indirecek halat bağlanmadığı için gelin yere inemez.

Keriman uçar da uçar, dağa gelince kurtulur ve bu olaydan sonra damat Selami’ye çok kızar.

Gönül Dağı Keriman Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Çiğdem Aygün Gönül Dağı Keriman rolüne hayat vermektedir. Tiyatro oyunlarıyla adını duyuran ve ödüllü oyuncu Çiğdem Aygün, “Ateşböceği” dizisinde Sıdıka rolüne hayat vermiştir. cigdem aygun resmi

1987 yılında Şanlıurfa’da dünyaya gelen oyuncu, İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı ve Mimar Sinan Üniversitesi Güzel sanatlar fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur.

“Ustura Kemal” dizisinde rol almış olan oyuncu, “Kocaman Ailem” dizisinde de rol almıştır.

Çiğdem Aygün Dizileri ve Filmleri (Gönül Dağı Keriman)

  • Gönül Dağı (Keriman) – 2020
  • Kocaman Ailem – 2018
  • Ateşböceği (Sıdıka) – 2017
  • Roman Havası (Zeliha) – 2014
  • Ustura Kemal – 2012

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu