Oyuncu Kadrosu

Gönül Dağı Selami’nin Menajeri Kimdir? [Gerçek Adı Bilgileri]

Gönül Dağı Selami’nin Menajeri karakterine hayat veren oyuncu kim? Gönül Dağı Menajer olarak karşımıza çıkan oyuncu ve bilgilerini bu yazımızda sizleri için hazırladık.

TRT 1 ekranlarında 2020-2021 sezonunda başlayan ve buram buram Anadolu kokan dizide de yer alan oyuncuları tanıtmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz.

27 Şubat 2021 tarihinde 18 bölümü ile TRT 1 ekranlarında gelen dizide Selami’nin menajeri çok daha fazla önem kazandı. Bundan dolayı bu yazıyı ayrıca kaleme almak istedik.

=> Gönül Dağı Selami kimdir? Öğrenmek için tıklayınız.

Selami birbirinden güzel türküleri ile meşhur olmak için her yolu denerken sonunda şehirde Menajer ile tanışır. Kendisini meşhur edeceğini söylemesi üzerine Selam katalog çekimleri v.s gideler için Selami’den para ister. Selami ise tesadüf eseri kazandığı ses yarışmasından aldığı 50.000 TL’yi parça parça bu menajere kaptırır.

=> Gönül Dağı Keriman kimdir? Öğrenmek için tıklayınız.

Gönül Dağı Selami'nin Menajeri - (Umut Açabuğa) Resmi

Selami’den sonra Selami’nin nişanlısı Keriman da çeyizlerini satıp menajere getirip kendisini Selami’den daha meşhur yapmasını istemesi üzerine bir anda Selami ile Keriman’ın menajeri olur. Lakin Menajer, Selami ile Keriman’ı meşhur etmek yerine onları dolandırmaya çalışır.

Keriman dolandırıldığını ilk fark eden olur. Bu durumu Selami’ye de söyler. İkili adeta ajan oluyorum dercesine menajeri adım adım takip ederler. Sonunda onu köşeye sıkıştırsalar da Menajer yine imzalattığı sözleşmelerden dolayı üste çıkar.

Selami beş parasız ortada kalırken Keriman’dan Selami’yi terk eder. Selami de o anlarda duygularını ifade etmek için dertli türkü söyler. İşte o türkü;

Kısaca Gönül Dağı Menajer karakteri Selami ile Keriman arasında yer alan karakterdir. Şimdi bu karakteri canlandıran oyuncu ve bilgilerine geçelim.

Gönül Dağı Selami’nin Menajeri Kimdir

Trt 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinde Selami’nin menajeri olarak yer alan oyuncunun gerçek adı Umut Açabuğa’dır.

Umut Açabuğa; 1977 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk üzerine Anadolu Üniversitesi Devlet konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Bunun dışında Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk üzerine eğitim almış, kendisini geliştirmiştir.

Gönül Dağı Menajer kim - Umut Açabuğa Resmi

Umut Açabuğa bu zamana kadar “Deliha” , “Not Defteri” ve “Fazilet Hanım ve Kızları” dizi ve filmlerinde rol almıştır. Bunun yanında reklam filmlerinde de rol alan başarılı isim, Gönül dağı dizisindeki menajer karakteri ile dikkatleri bir anda üzerine çekmeyi başarmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu