Oyuncu Kadrosu

Gönül Dağı Serdar’ın Babası Bakın Kimmiş!

Gönül Dağı Serdar’ın Babası merak konusuydu. TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı dizisinde Serdar’ın babası netlik kazandı. Gönül Dağı Serdar’ın Babası rolüyle ekranlara gelecek olan usta isim bakın kim!

Köprü Film yapımı TRT 1 ekranlarının Cumartesi ekranlara gelen dizisi Gönül Dağı dizisinde Serdar, Dilek’ten vazgeçmek istemez. Bu amaçla Dilen’in aşık olduğu Taner ve amca oğullarının yaptığı uçağı parçalar.gonul dagi serdarin babasi resmi

Taner’in başarılarını kıskanan ve Dilek’i kazanmak için Taner’i zor durumda bırakan Serdar’ın babası da diziye dahil oldu. Bakalım Serdar’ın babası Serdar’a yaptıklarından dolayı kızacak biri mi yoksa oğlunun her hatasını örtbas edecek bir baba mı izleyip göreceğiz.

Gönül Dağı Serdar’ın Babası Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Halil Balkanlar Gönül Dağı Serdar’ın Babası olarak seyirciyle buluşmaktadır. 1965 yılında Eskişehir’de dünyaya gelen usta isim Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Filiz Çelik Menajerlik oyuncusudur.halil balkanlar resmi

Son olarak “Payitaht Abdülhamid” dizisinde rol almış olan oyuncu, “Umuda Kelepçe Vurulmaz” dizisinde Tuncay rolüyle tanınmıştır. Tuncay karakteri dizide Melisa Şenolsun’un canlandırdığı “Ceren” karakterinin babasıdır.

Tiyatro sahnelerinin tecrübeli isimlerinden biri olan Balkanlar, Gönül Dağı dizisinde Utku Ateş’in hayat verdiği Dilek’in eski nişanlısı Serdar karakterinin babasına hayat verecektir.

Halil Balkanlar Dizileri ve Filmleri (Gönül Dağı Serdar’ın Babası)

  • Gönül Dağı (Serdar’ın Babası) – 2020
  • Payitaht Abdülhamid – 2017 / 2018
  • Umuda Kelepçe Vurulmaz (Tuncay) – 2016 / 2017
  • Sevda Kuşun Kanadında – 2016

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu