Oyuncu Kadrosu

Gönül Dağı Taner Kimdir? Dilek’in Sevdiği

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Gönül Dağı Taner kimdir, gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Köprü Film imzalı, Yahya Samancı’nın yönetmen koltuğunda oturduğu, Mustafa Çiftçi’nin bozkır hikayelerinden yola çıkarak hazırlanacak olan Gönül Dağı dizisinin ana karakteri olan Taner rolüne bakın hangi başarılı isim hayat verecek!

Gönül Dağı Taner Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Berk Atan Gönül Dağı dizisinde Taner karakterine hayat vermektedir. “Cennet’in Gözyaşları” dizisinde Selim rolüyle seyirciden tam not alan genç isim Gönül Dağı dizisiyle kariyerine devam ediyor.gonul dagi taner resmi

Gönül Dağı Taner karakteriyle seyirci karşısına çıkmayı bekleyen Berk Atan, modellik geçmişi olan oyunculardan bir tanesi. Eylül 1991 Bornova/İzmir de dünyaya gelmiş olan oyuncu, 2008 yılında Sıdıka Rodop lisesinden mezun olmuştur.berk atan resmi

Eğitim hayatına Açıköğretimden devam eden Berk Atan lisans eğitimini halkla ilişkiler üzerine yapmıştır. Kendini geliştirmeyi seven oyuncu, Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakultesinde oyunculuk eğitimi almıştır.

2011 yılında güzellik yarışmasında gelecek vaad eden erkek manken olarak seçildi. 2012 yılında ise Best Model Of Turkey de en iyi erkek manken oldu. 

“Güneşin Kızları”, “Dayan Yüreğim”, “Tahin Pekmez”, “Altındağlı” gibi yapımlarda rol alan başarılı oyuncu Berk Atan Gönül Dağı Taner rolüyle ekranlarda olacak.

Gönül Dağı Taner Çocukluğu Gerçek Adı

Ada Nizamoğlu Gönül Dağı dizisinde Taner’in çocukluğuna hayat vermektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu