Oyuncu Kadrosu

Gönül Dağı Yaşar Kimdir? Elif’in Nişanlısı

Gönül Dağı Yaşar karakterine hayat veren oyuncu kim? Hangi oyuncu Hemşire Elif’in nişanlısı Yaşar karakterini canlandırıyor? Gönül Dağı dizisi Yaşar karakteri hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Taner ile Hemşire Elif arasında bir şey olacak mi diye beklerken Taner bu kapıyı kesin bir dille kapatmasında sonra Gönül Dağı Elif kendisini isteyen ilk kişiye evet dedi. Ağzı her ne kadar evet dese de gönlü Taner’den başkası olmadığının söyler.

Gönül Dağı dizisi Yaşar kim - Elif'in Nişanlısı
Gönül Dağı dizisi Yaşar resmi

Bunun farkında olan Gönül Dağı dizisi Taner’in annesi de Taner ile Elif’i bir araya getirmek için Taner’e küsüp tavır yapsa da Taner annesine de karşı durunca Elif de Yaşar ile sözlendi. Kısaca Elif’in Taner dışında başka biri ile sözlenme hikayesi sonrasında hayatına Yaşar girdi.

Taner’in annesi ise Hemşire Elif’i gelini olarka görmek istediği için Elif’in nişanlandığı Yaşar’ı çalıştığı iş yerinde ve komşularından sorup sorguladıktan sonra Elif’e uygun olmadığının fark eder etmez oğlu Taner ile bir kez daha konuşsa da Taner’in gözü Dilek’ten başkasını görmediğini dile getirdiği o anları hep birlikte izledik.

Gönül Dağı Yaşar Kimdir

TRT 1 ekranlarında başlayan Hemşire Elif’in nişanlısı yaşar olarka karşımıza çıkan ve Gönül Dağı Yaşar karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Faruk Karagül’dür. Kendisini “Sahne adamı” olarak tanıtan genç oyuncu Faruk Karagül hem oyuncu hem de mizah yapan biridir. En son 18 Mart Çanakkale şehitlerini anma günü kamu spotu çekimlerinde rol alan Karagül, tiyatro sahnelerinde kendisini geliştirmiştir.

Gönül Dağı Yaşar kimdir - Elif'in nişanlısı
Gönül Dağı Yaşar Resmi

Gönül Dağı dizisinde Hemşire Elif’in nişanlısı Yaşar karakteri ile dikkatleri bir anda üzerine çekmeyi başaran Faruk Karagül dizide kendi beğenmiş sorumsuz birine başarı ile canlandırmıştır. Dizinin kadrosunda zaman zaman yer alacak olan Faruk ilerleyen bölümde çok daha fazla ekrana gelmesi bekleniyor.

Faruk Karagül’ün Gönül dağı dizsindeki Yaşar karakterinden kısa bir an;

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu