Oyuncu

Gözde Gürkan Kimdir? Kaç Yaşında? Dizileri

Gözde Gürkan Hayatı

Gözde Gürkan kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde rol aldı, boyu-kilosu kaç sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

10 Eylül 1992 tarihinde Bursa’da dünyaya gelmiştir. Güzel oyuncunun çocukluk yılları Bursa’da geçmiştir. Aslen Malatyalı olan Gürkan, Radyo Televizyon Bölümü mezunudur. Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde oyunculuk eğitimi almış olan oyuncu eğitimini taçlandırmıştır.gozde gurkan resmi (1)

Üniversiteden mezun olur olmaz setlere başlayan oyuncu iki yıl boyunca yardımcı yönetmenlik yapmış ardından senaristlik ve dergi yazarlığı yapmıştır.gozde gurkan kim resmi

Mezun olduğundan beri tiyatro oyunlarında da yer alan oyuncu, reklam filmlerinde de rol almıştır. “Kesik Hikaye” adlı filmde başrolde yer alan oyuncu, kadrosunda erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın olduğu Karamel Yapım imzalı “Adını Sen Koy” dizisinde de rol almıştır. Bu dizide Mehtap karakterine hayat vermiştir. gozde gurkan kimdir resmi

Gözde Gürkan’ın ilk rol aldığı dizi ise Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Kara Sevda” adlı dizidir. Son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Darısı Başımıza” dizisinde Derya rolüyle ekranlara gelmiştir. Bu sezon ise Emanet dizisinde rol alacaktır.

Gözde Gürkan Dizileri

  • Emanet
  • Darısı Başımıza (Derya)
  • Adını Sen Koy (Mehtap)
  • Kara Sevda

Gözde Gürkan Filmleri

  • Kesik Hikaye

Gözde Gürkan Boyu Kilosu Hobileri

Ata binmeyi, Latin danslarını çok seven oyuncu İstanbul’da ikamet etmektedir. Kedisi olan Gözde Gürkan, 167 cm boyunda 48 kg ağırlığındadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu