Oyuncu Kadrosu

Gözde Seda Altuner Sadakatsiz Dizisi Oyuncu Kadrosuna Dahil Oldu

Gözde Seda Altuner Sadakatsiz Dizisi Oyuncu Kadrosuna adını yazdırmayı başardı. Bugün itibari ile artık bu sezon Kanal D ekranlarında başlayacak olan Sadakatsiz kadrosunda güzle oyuncuyu izleyeceğiz. Peki Gözde Seda Altuner kimdir? Daha önce dizi tecrübesi var mı? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Gözde Seda Altuıner; Sadakatsizi dizisinde Burak Sergen’in hayat verdiği Haluk karakterinin eşi Gözde karakterini canlandıracak.

Kanal D yakın zaman da Yani hayat isimli diziyi duyurmuştu. Şimdi dizileri arasına bir yenisin eklemeye hazırlanıyor. Med yapımını yapımını üstlendiği ve hikayesi ile oldukça ilginç olan DR. Foster uyarlaması Sadakatsiz Oyuncuları arasında Gözde Seda Altuner de dahil oldu.

Gözde Seda Altuner Sadakatsiz dizisi resmi
Gözde Seda Altuner Sadakatsiz dizisi resmi

Kanal D bu sezon oldukça güvendiği dizilerinden birisi olarka piyasaya sürmeye hazırlandığı dizinin cast çalışmalarını da titizlikle yürütmekte. Zira son zamanlar da popüler olan isimleri özellikle seçtiğini düşünmekteyiz. Şimdiden Sadakatsiz oyuncularının konuşulması da söylediklerimizi doğrular nitelikte.

Gözde Seda Altuner Kimdir? (Sadakatsiz Dizisi Oyuncusu)

Son zamanların yükselen yıldızı olarak dikkatleri üzerine çeken Gözde Seda Altuner 16 Haziran 1982 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Şu an 37 yaşında olan güzel oyuncu ikizler burcudur. Çocukluk yıllarında beri oyuncu olmak isteyen Gözde Seda Altuner Müjdat Gezen Sanat Merkezi tiyatro bölümünü başarı ile tamamlamıştır.

Gözde Seda Altuner Sadakatsiz Oyuncuları arasına dahil oldu görseli
Gözde Seda Altuner Sadakatsiz Oyuncuları arasına dahil oldu görseli

En son 2019 yılında sinemalar da yayınlanan Söz Vermiştim isimli sinema filminde Bilge karakterini canlandırmıştır. Oyunculuk hayatına 2005 yılında Ev hapsi isimli sinema filmi ile sektöre adım atmıştır.

Gözde Seda Altuner Dizileri

  • 2020 – Sadakatsiz
  • 2010 – Öyle Geçer Zaman ki
  • 2009 – Çılgın Kanal
  • 2007 – Hayat Kavgam
  • 2007 Eşref Saati

Gözde Seda Altuner Filmleri

  • 2019 – Söz Vermiştin
  • 2011 – Cast-ı Olan mı var
  • 2009 – Melekler ve Kumarbazlar
  • 2008 – İş Arıyoruz
  • 2005 – Ev Hapsi

Gözde Seda Altuner Sadakatsiz Dizisinde nasıl bir performans göstereceği şimdiden merak edilmeye başlandı bile. İlerleyen günlerde Gözde’nin canlandıracağı karakter de kesinlik kazanacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu