Yarışma Programları

Gülcan Şahbaz Kimdir? Temizlik Benim İşim Gülcan Şahbaz

23 Kasım Pazartesi Temizlik Benim İşim Yarışmacısı olan Gülcan Şahbaz Bilgileri

Gülcan Şahbaz Kimdir? Aslen nereli? Kaç yaşında? Soruları sosyal medyada merak edilen konuların arasında yer alıyor. Temizlik Benim İşim Gülcan Şahbaz bilgileri bu yazımızda sizleri bekliyor.

23 Kasım ile 27 Kasım 2020 tarihinde yine birbirinden iddialı yarışmacılar en iyi ve en temiz evi ortaya çıkartıp hafta finalinde 10.000 TL için yarışacaklar. Yarışmaya katılan bir çok kişi daha önce tanımadığı bir evde temizlik yapmak için gönüllü olan kişilerden oluşmakta. Sosyal medyada ajanstan gelen kişileri yarışıyorlar eleştirilerin aksına her birinin ortak noktası temizlik yapmayı sevmeleridir.

Gülcan Şahbaz kimdir - 23 Kasım Temizlik Benim İşim
Gülcan Şahbaz kimdir

Hafta içi her gün Zuhal Topal’la Sofrada programının hemen öncesinde Kadir Ezildi2nin sunumları ile ekrana gelen program da bu haftanın ilk yarışmacısı bir bankacı. Temizlik yapmadığında huzursuz olan Gülcan Şahbaz bu haftanın iddialı gelinlerin başında yer alıyor. Rakipleri de Gülcan’ı kendilerine ciddi rakip olarka gördüklerini söz ve eylemleri ile dile getirmiş oldular.

İşte 213 Kasım Temizlik Benim İşim Gülcan Şahbaz Bilgileri

Gülcan Şahbaz Kimdir

Temizlik Benim işim Gülcan Şahbaz kimdir
Temizlik Benim işim Gülcan Şahbaz resmi
  • Kendisi bankacı
  • 31 yaşında
  • Aslen İzmirli
  • Yarışmaya İzmir’den katılıyor
  • 1 yıllık evli
  • Çabuk sinirlenen biri
  • 2019 yılına evlendi

Temizlik benim işim 23 Kasım Pazartesi yarışmacısı olan Gülcan Şahbaz İzmir’de ikamet etmektedir. Yarışmaya İzmir’den katıldığını dile getiren 31 yaşında ki Gülcan Şahbaz rakiplerine asla fırsat tanımayacağını dile getirdi.

Temizlik Benim İşim Gülcan Şahbaz’ın Videosu

23 Kasım 2020 tarihinde yarışan Bankacı Gülcan Şahbaz’ın yarıştığı bölüm videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu