Kuyu

Gülizar Dizisinde Çalan Şarkı – Gülizar Jenerik Müzik

Gülizar dizisinin Jenerik Müziğinin sözleri ne? Gülizar dizisi Jenerik Müziğinin Videosu ve daha fazlasını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Gülizar Dizisi

Q3 Medya’nın yapımını üstlendiği, yapımcılığını ise Onur Güvenatam’ın yapacağı, Çağan Irmak’ın yönettiği Gülizar dizisi çok yakında Kanal D ekranlarında olacak. Gülizar dizinin kısaca konusu ise İzmir’de yaşayan 25 yaşında genç ve hedefleri olan Gülizar’ın hikayesini konu olacak. Gülizar fakir olsa da bir gün çok ünlü bir şarkıcı olmak hayali ile şarkılar bestelemektedir. Bir çoğu hüsranla sonuçlansa da bir gün talih kuşunun kendisini vuracağına inanır. Gülizar bu hedefleri doğrultusunda çalışırken annesi ile değil annesinin arkadaşı Suzan ile birlikte yaşamaktadır. Suzan ise Şerife’nin pavyonunda çalışmaktadır. Şerife ise Suzan’ın yanında Gülizar’ı görmüş ve pençesini Gülizar’a geçirmekl için Suzan’a Gülizar’ı da pavyona gelmesi için ısrar eder. Gülizar’ın güzelliği sadece Pavyon sahibini değil, yaşlı Bahri bey de genç alımlı hayat dolu Gülizar ile evlenmek ister.

Gülizar Dizi Resmi

Gülizar ise bunlarla bir hayat kurmak istemez. Gülizar’ın öz babası Mehmet Fırat ise artık yaşı kemale ermiş bir ayağı çukurdadır. Kaldığı konağın kahyası Gülizar’dan haberi olduğu için Mehmet Rıfat kahyasına Gülizar’ın artık burada konakta kalmasını bizzat  vasiyet eder. Kahya da Gülizar’ı kona çağırır. Kahya’nın oğlu Murat ise Gülizar’ın konağa ilk girişinde Gülizar’ vurulur. Gülizar öz babasının daveti ile sefil ve rezalet içinde devam ettirdiği hayatı bir anda değişir. Murat ise Gülizar’ı görmesi ile Nişanlısı Mine ile arası açılır. Mine de bunun sebebinin Gülizar olduğunu anladı andan itibaren bir birlerine düşman olurlar. Gülizar daha arkadaş olmadan düşman olmuştur. Gülizar dizisinin oyuncu kadrosu ise Fara Zeynep Abdullah, Ebru Cündübeyoğlu, Berk Cankat, Şerif Sezer, Sevtap Özaltun, Zuhal Gencer, Berk Erçel,  Osman Aktaş gibi güçlü bir kadrosu var. Yakında Kanal D ekranlarında olacak.

Gülizar Dizisi Jenerik Müziği

 

Dünya gelme sakın üzerime

Kırarım kalbini söylemedi deme

Buralarda sen ne arasın

Seni kendimden biter yaparım

Çürümüş balkon demirlerinde

Açılmış sardunyalar gibiyiz

Bizi sevecek bir yürek lazım

Bak şu halime aynı sözler, aynı gözler

Bir ışık yak bir yol göster

Bize değişik bir el lazım

Bir el lazım

Bir el lazım

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu