Gülperi

Gülperi Armağan Kim? (Şeyma İle Çalışan) Gerçek Adı Bilgileri

Tims&B Yapımın sevilen dizisi Gülperi her Cuma birbirinden güzel bölümlerle ekranlara gelmeye devam ediyor. Show Tv ekranlarında yayınlanan Gülperi dizisinde Avukat Armağan hakkında hazırladığımız bu yazımızda hem karakter hem de Armağan’a hayat veren oyuncu hakkında aradığınız tüm detayları bulabilirsiniz.

Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen’in başrollerini paylaştığı Gülperi dizisinde Armağan, önceleri Avukat Kadir’in yanında çalışan ama daha sonra Kadir tarafından kovulan bir avukattır. Armağan, Hasan hakkında ihbarda bulununca Kadir bunu öğrenip onu kovar. İşsiz kalan Armağan, daha sonra Şeyma’nın yanında çalışmaya başlar.

Uzun süredir meslekten uzaklaşmış olan Şeyma’ya destek olan ve ihtiyaç duyduğu konularda bilgi veren Armağan kısaca Şeyma’nın sağ kolu olarak çalışmaya başlar. Gülperi hakkında bulduğu tüm bilgileri edinen Armağan Şeyma ile bunları paylaşıp Gülperi’nin ayağını kaydırmaya çalışır ama nafile.

Gülperi önce hapisten çıkar daha sonra da evlatları için verdiği mücadeleye devam eder. Şeyma ise kıskançlıktan çatlarken bir taraftan da Armağan’ın desteği ile güçlenmeye çalışır. Şeyma Gülperi’den intikam almak için bu defa evlatlarının velayet davasında kayınbabası Yakup’un avukatı olarak mahkeme huzuruna çıkar. Gülperi’yi üzen olaylar yaşansa da Gülperi yine ayakta kalmaya devam eder. Şeyma ve Armağan’ın oyunları bitmese de Gülperi’nin de evlatları için mücadelesi bitmez.

Gülperi dizisi Armağan karakterine hayat veren oyuncu Necati Kutlu. Necati Kutlu kimdir tanıyacak olursak; başarılı oyuncu 1985 doğumlu. 33 yaşında olan oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. “Bent” adlı tiyatro oyununda rol alan oyuncu 2017 yılında “Şafakta Buluş Benimle” adlı tiyatro oyununda da yer almıştır.gülperi armağan kim necati kutlu resmi Sosyalliği ile ön planda olan oyuncu bu oyunlar dışında pek çok oyunda rol almıştır. Arkadaşlarının “Neco” diye seslendiği oyuncu, TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan “Zeytin Tepesi” adlı dizide Onur karakterine hayat vermiştir.

2017 yılında “Yıldızlar Şahidim” adlı yapımda Teo karakteri ile beğeni alan oyuncu Gülperi dizisinde canlandırdığı Armağan karakteriyle de başarı hikayesine bir yenisi eklemiş durumda.

Gülperi dizisinde Şeyma’ya Gülperi hakkında bulduğu bütün bilgileri aktaran Armağan karakterinden bir kesit ile Gülperi dizisi Armağan hakkında yazımızı sonlandırıyoruz.

Necati Kutlu Gülperi Armağan Kimdir Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu