Gülperi

Gülperi Atakan Kim? (Bedriye’ye Aşık Olan) Gülperi Dizisi Atakan Karakterini Canlandıran Oyuncunun Gerçek İsmi

Show TV’nin yeni dizisi her geçen gün hayran kitlesini artırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz bölümde Bedriye hırsızlıkla suçlanmasına rağmen okuldaki tüm kızların hayranla baktığı Atakan’ın Bedriye’ye sevgi dolu gözlerle baktığını gördük. Şimdi Gülperi Atakan kim? Yani Atakan karakterin nasıl biri olduğunu ve Gülperi dizisi Atakan’ın gerçek adı ne olduğunu bu yazımızda detaylıca bulabilirsiniz.

Gülperi Dizisi Atakan Kim? Bedriye İle Arasında Ne Var?

14 Eylül Cuma günü ilk sınavını veren ve oldukça iyi tepkiler alan ve reytinglerde her geçen gün süt sıralara tırmanmayı başaran Tims & B medyanın yapımını üstlendiği Eylem Canpolat ile Sema Ergenekon’un senaryosunu yazdığı, Cem Karcı’nın yönettiği Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen’in baş rollerinde yer aldığı [mavibuton]Gülperi oyuncuları[/mavibuton] arasına yeni bir isim dahil oldu.

Geçtiğimiz bölümde Gülperi Atakan karakterine hayat veren oyuncunun kısa bir görüntüsü geçse de ilerleyen bölümde Bedriye ile ilgilenirken Neslihan’ın kızı ve okulun en güzel kızı olduğunu sanan Ceren de Bedriye’yi bitirmek için yapmadığını bırakmayacak. Şimdiden bu aşk üçgeni içerisinde kalan Gülperi dizisi Atakan karakterine hayat veren oyuncu şimdiden siz değerli okurlarımıza tanıtacağız.

Fedakar bir annenin hayat hikayesini ekran karşısına getiren Gülperi dizisinde işler oldukça karmaşık ve bir o kadar da entrikalı bir hale geldi. Şeyma, kocasını elinden alacak korkusu ile Gülperi’ye İzmir de iş bulma bahanesi ile postalamak isterken tesadüf eseri Kadir’in oraya gelmesi ile hem Kadir hem de Gülperi Şeyma’nın gerçek niyetini öğrenir.

Kadir ile Şeyma’nın arası açılınca Şeyma soluğu Gülperi’nin düşmanı ve kayın babası olan Yakub beyin avukatı olma teklifinde bulunurken Gülperi Bedriye de okuldaki çıkan hırsız haberleri ile oldukça yıkılmış bir halde iken ona her daim destek olan Gülperi Atakan karakteri olacak. Bedriye’nin bu sıkıntılı süreci atlatmasında önemli fayda sağlarken Atakan’a sırıl sıklam aşık olan Cemre ise hain planlar içerisindedir.gülperi atakan kim Mehmet can ilhan resmi 1Bakalım ilerleyen bölümde hangi entrikalar bizleri bekliyor? İzleyip göreceğiz. Bu arada [pembebuton]Gülperi Bedriye kim[/pembebuton] olduğunu merak ediyorsanız tıklayınız. Atakan karakterine hayat veren oyuncunun gerçek ismi ve gerçek hayatı ile ilgili bilgiler alt kısımda sizleri bekliyor.

Gülperi Atakan’ın Gerçek Adı…

Show TV’nin yakın zamanda yayınlamaya başladığı ve oldukça popüler olacağının sinyallerini şimdiden veren Gülperi oyuncuları arasına geçtiğimiz bölümde dahil olan ve Gülperi dizisi Atakan karakterine hayat veren oyuncunun gerçek ismi Can İlhan’dır. Aslen Muğla’lı olan ve gerçek tam adı Mehmet Can İlhan olan genç oyuncu futbola merakı olan Mehmet Can İlhan aynı zamanda vücut geliştirme konusunda oldukça başarılı olduğunu görüyoruz. Genç oyuncuya çıktığı bu yolda başarılar dileriz.

Gülperi Atakan‘ın Diziden Bir Görüntüsü

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu