Gülperi

Gülperi Dizisi Yakup Karakterine Hayat Veren Tarık Papuççuoğlu’nun Evinde Yangın Çıktı

Show TV’nin sevilen dizisi Gülperi de Yakup karakterini canlandıran Yakup Papuççuoğlu evinde yangın çıktı. Ünlü oyuncunun sağlık durumu hakkında edindiğimiz bilgilerle, yangın sebebinin nedenlerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Tarık Papuççuoğlu’nun Evinde Yangın Çıktı!

Ünlü oyuncu İstanbul Üsküdar da kaldığı evinden geçtiğimiz günde yangın paniği ile karşı karşıya geldi. Bizlere hemen dizideki yangın sahnesi gözlerimizin önünde canlandı. Olayın nasıl cereyan ettiğini ve şu an oyuncu Tarık beyin sağlık durumu hakkında bilgiler vereceğiz. Ayrıca Gülperi de Yakup karakterini canlandırmasında sağlık açısında bir engeli olup olmadığını detaylıca araştırdık.

Gülperi dizisinin sevilmeyen adamı olan ve Nurgül Yeşilçayın canlandırdığı Gülperi karakterine çok çektiren gaddar bir dedi ve kayın babayı canlandıran Tarık Papuççuoğlu’nun İstanbul Üsküdar da bulunan evinde duman ve alevlerin yükselmesi ile olay yerine gelen görevli ve ambulans ile yangın büyümeden sonlandı. Peki yangın Tarık beyin evinde neden çıkmıştı?

Tarık beyin ifadesine göre mutfakta kızartma yapılırken kızgın yağın sıçraması ile çıkan yangına bizzat kendisi müdahale etmiş, ama çıkan siyah duman nedeni ile yangından etkilenmiştir. Olay yerine gelen ambulansa yürüyerek giden Tarık bey’in şu an ki sağlık durumu gayet iyi olduğunu, Gülperi dizisinde oynamasına da her hangi bir engel olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. 

Gülperi Yakup & Tarık Papuççuoplu Kimdir?

Gülperi’nin zalim kayınpederi Yakup karakterine hayat veren oyuncu Tarık Pabuççuoğlu. Ocak 1949 doğumlu olan oyuncunun doğum yeri ise kültür başkentimiz olan İstanbul. 69 yaşında olan usta oyuncu Galatarasaray Lisesi mezunu. Mimarlık Bölümü mezunu olan oyuncu henüz lisede iken ilk kez tiyatroya gider. İzlediği tiyatrodan çok etkilenen oyuncu bu konuda kendini yetiştirmeye karar verir. 1964’de başladığı oyunculuğun ardından 1970’de Kabare Tiyatrosu ile profesyonellik aşamasına gelmiştir.gülperi tarık pabuççuoğlu resmi

Oyuncunun yer aldığı diğer yapımlar ise şöyle: Paşa Gönlüm, Sürgün İnek, Şevkat Yerimdar, Avrupa Avrupa, Düşman Kardeşler, Yerden Yüksek, Ah Kalbim, Papatyam, Kavak Yelleri, Aman Annem Görmesin, Sinekli Bakkal, Sünnet Davası, İlk Aşk, Hayattan Korkma, Cesaretin Var Mı Aşka, Kısmetim Otel, Mumya Firarda, Azad, Melekler Evi, Arabesk, Değirmen, Ahh Belinde, Evimiz Olacak Mı?, Koltuk Sevdası.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

24 Yorum

  1. Yaaaaaaaa beni çok güldürdün???????????????????????????????????????????????
    Deli sanacaklar diyeeee?????????????????
    Tmm geliyorum?

  2. ????????? sanmazlarmı gecenin köründe bu iki anonim de kim demzlermi???????????????? gidelimm???

  3. Tamam uyuyalım..sana yazmak istedikleri çokk..ama yarın oraya yazarım..buraya yazmak istemiyorum..
    Bak ya hala öpücük emojisi atıyor???öküz???
    Sadece bunu diyeyim..yine başardın güldürmeyi..iyiki varsın????????oyyy kaçdım ben???
    İyi geceler???
    Tabi yarın knşrz?

  4. Yarın bana hesap sorarsın?? silah getireyim mi? Senin için ?? dıkşın dıkşın??? sen bana öpücük emojisi yapmıyorsun ki senin yerine yapıyorum.? ? ?? sende iyiki varsın ???☺ utanmış mı uyy?? bende kaçtım yanaklarım kızardı☺ iyi geceler ?? ? ??

  5. İnatçı keçiden bir cevap alamıyorum. ??? keçi emojisi bulamadım. Bunu keçi olarak say ???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu