Gülperi

Gülperi Eyüp Kim? (Gülperi’nin Eşi) Gerçek Adı Ne? EDHO’dan Gülperi’ye Transfer!

Ekranların sevilen dizisi Gülperi oyuncu kadrosuna yeni bir isim dahil oldu. “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde Ateş karakterine hayat veren oyuncu Gülperi dizisinde Gülperi’nin öldüğü düşünülen eşi Eyüp’e hayat verecek.

Gülperi dizisinde Eyüp sınır dışında öldüğü zannedilmekteydi. Gülperi umudunu hiç kesmemiş cenazesi de gelmeyince hep eşinin yaşadığına inanmıştı. Gülperi’nin içindeki ses aslında doğruyu söylüyordu: eşi Eyüp ölmemişti. Eyüp beklendiği üzere geldi.

Ejder’in öldüğü gün hatırlarsanız birisi mezarı ziyaret etmişti. Sosyal medyada herkes gelen kişin Gülperi’nin eşi Eyüp olduğunu söylemişti. Seyircinin tahmini doğru çıktı. Eyüp öldü zannediliyordu ancak hayattaydı. Asıl şimdi olaylar karışacak diye sosyal medyada konuşulmaya başlandı. [mavibuton]Gülperi Gökhan[/mavibuton] için tıklayınız.

Gülperi’nin eşi Eyüp’ün hayatta olmasıyla elbette ki dizide dengeler de değişecek. Eyüp’ün yaşananlara vereceği tepki merak konusu iken bir diğer konu Gülperi’nin Seyit ile evlenmesi olayını Eyüp öğrenince nasıl tepki verecek. Tüm bunlar merak konusu ve ilerleyen bölümlerde cevabını bulacak sorular. 

Yüzü bir türlü gösterilmeyen Gülperi dizisinde Eyüp’ün kim tarafından canlandırılacağı merak konusuydu. Beklenen duyum geldi. Gülperi dizisinde Eyüp’ü Edho dizisinde Ateş karakterine hayat vermiş olan Erkan Bektaş canlandıracak.gülperi eyüp kim erkan bektaş resmiErkan Bektaş kimdir sorusunun yanıtına gelecek olursak; Bektaş, 1972, Ankara doğumlu. Özlem Oğuz Creative Management cast ajansına bağlı olarak çalışan başarılı oyuncu Ankara Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Şu ana kadar yaklaşık kırk bir yapımda rol almış olan oyuncu sektöre “Bedel” dizisiyle adım atmıştır.

Seslendirme konusunda da popüler sanatçılardan biri olan Bektaş, “Kurtlar Vadisi Pusu”da Fatih Kaçan’ın seslendirmesini yapmıştır. “Tek Türkiye”adlı yapımda da Murat Çobangil’in seslendirmesini gerçekleştirmiş olan oyuncu, “Aşk ve Ceza” adlı dizide Yavuz karakterine hayat vermiştir.

TRT 1 ekranlarının tarihe damga vuran yapımı “Leyla ile Mecnun”da Kaptan’a hayat veren oyuncu “Umutsuz Ev Kadınları” dizisinde Yavuz karakterini canlandırmıştır. Başarılı oyuncu son olarak Atv ekranlarından yayınlanan “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde üç sezon rol almış ve Ateş karakteriyle hafızalara kazınmıştır.

Yer aldığı bir diğer yapım ise ev sineması şeklinde çekilmiş olan “Börü” adlı dizi olmuştur. “Börü”de Timur Gür karakterine hayat veren oyuncunun şiir okuma konusundaki başarısını da sizlerle paylaşmak adına bir video ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Erkan Bektaş Gülperi Eyüp Kim Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu