Gülperi

Gülperi Selin Kim? (Hasan’ın Kaçırdığı Kız) Gerçek Adı Ne? Hasan, Selin’e Aşık Olacak Mı?

Show TV’nin popüler dizisi haline gelen ve her geçen gün reytinglerde üst sıralara tırmanmayı başaran Gülperi oyuncuları arasına yeni bir isim dahil odlu. Gülperi Selin olarak izleyeceğimiz oyuncu hakkında merak edilen tüm sorulara cevap bulacağız. Gülperi dizisi Selin‘in gerçek adı ve daha önce oynadığı diziler hangisi olduğunu bu yazımızda bulabilirsiniz.

Gülperi Dizisi Selin Kim?

Tims & B medyanın yapımını üstlendiği Eylem Canpolat ile Sema Ergenekon’un senaryosunu yazdığı, Cem Karcı’nın yönettiği Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen’in baş rollerinde yer aldığı Gülperi oyuncu kadrosuna Gülperi Selin olarak yeni bir isim dahil oldu.güzelliği ve oyunculuğu ile dikkat çeken Gülperi Selin kim olduğunu anlatacağız. Sakın bizden ayrılmayın. Bu arada [mavibuton]Gülperi oyuncu kadrosu[/mavibuton] tüm kadroyu görmek için tıklayınız.

Hasan, bacısı Bedri’yenin başına gelenleri öğrendikten sonra kendince tek yapması gereken dedesinden öğrendiği namusunu temizlemek düşüncesi ile Ali’yi öldürmeye gidecektir. Ancak bir tek eksiği Ali’yi ne ile öldürecek olmasıydı. Hasan bu silahı mafya olan Seyitten namusunu temizlemek için silah almış ve Ali’yi yakalamasına rağmen avukat Kadir’in girişimleri sayesinde Hasan, Ali’yi öldürmez. Ancak ortada büyük bir problem vardır. Ortada bir silah ve kime ait olduğu belli değildir.

Hasan’ın elinde olan bu silahı, Hasan kimden ve nasıl temin ettiğini açıklayamaz. Seyit ise olanları duyup nezarette Ali’yi sıkıştırır ve silahın kendisine ait olduğu yönünde ifade vermesi konusunda tehditler edince Hasan nezaretten kurtulur. Ancak asıl nezaret olan Seyit’in ağlarına düşmüş olur. Gülperi dizisi Selin olarak katılan ve zengin kızı olan, Selin’i öldürmek için Seyit,  Hasan’a talimat verse de Hasan ben kimseyi öldürememe demesi üzerine Hasan vasıtası ile Selin’i kaçırır. gülperi selin kim resmi

Hasan, Selin’e yapılanları görünce olaylara karşı koyunca Seyit, Hasan’ın da ellerini kollarını bağlar. Anlayacağınız ikisi de aynı kaderi yaşamaya başlar. Dizideki kısaca hikayesi bu olan ve bir çok kişi tarafında Hasan’ın kaçırdığı kız olarak bilinen oyuncu hakkında gerçek bilgileri verelim. Yani Gülperi Selin karakterinin gerçek adını, yaşını, memleketini açıklayalım.

Gülperi Selin’in Gerçek İsmi

Show TV’nin sevilen dizi olan Gülperi oyuncuları arasına Selin olarak dahil olan oyuncunun gerçek adı Rabia Soytürk‘dür. 1999 yılında İstanbul da hayat gözlerini açan Rabia aslında hemşiredir ve o bölümden mezun olmasına rağmen kendisinde oyunculuk üzerine yeteneklerini fark edip bu yönde geliştirmek için Sadri Alışık Kültür Merkezinde oyunculuk üzerine eğitim alan Rabia, ilk oyunculuğunu ise konuşamayan kızı canlandırmıştır.

İlk kez kamera karşısına ise “Şahsiyet” isimli dizide geçmiş ve oldukça iyi tepkiler almayı başarmıştır. Gülperi Selin olarak da oldukça başarılı bir performans gösteren genç yetenek ilerleyen zamanda bir çok popüler dizilerde kendisini izleyeceğimizi düşünüyorum.

Gülperi Selin Karakterinin Oyunculuk Performansı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. bence hasanın artık kendisine çeki düzen vermesi lazım ayrıca gözünün önündeki aşkıda kaçırdığını belirtmek isterim artemis aşkı için bir an bile düşünmeden herşeyi yapabilecek çok güçlü bi kabiliyette ben bu hareketlerine bayılıyorum artemis böyle giderse artemisin sevgisi karşılıklı olmuş olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu