Gülperi

Gülperi Seyit Kim? Gerçek İsmi İle Gülperi Dizisi Seyit (Mafya) Karakterini Canlandıran Oyuncunun Oynadığı Diziler

Show TV’nin popüler dizisi olan Gülperi oyuncuları arasına geçtiğimiz bölümde yeni bir isim dahil oldu. Gülperi Seyit olarak dahil olan bu karakter hem gizemli hem de Gülperi ile arasında oldukça yakın bağ kurmaya başladığı için bu oyuncuyu yani Gülperi dizisi Seyit‘in gerçek adı ve daha önce yer aldığı projeler ile en son nerede oynadığını bu yazımızda bulabilirsiniz.

16 Kasım Cuma günü Gülperi dizisi 10. bölümü ile ekrana gelirken bizde sizler için Seyit Gülperi ile aralarında bir aşk veya yakınlaşma olacak mı? Bu soruları cevaplayalım.

Gülperi Dizisi Seyit Kim?

14 Eylül Cuma günü Show TV ekranlarında ilk kez yayınlanan, Tims & B medyanın yapımını üstlendiği Eylem Canpolat ile Sema Ergenekon’un senaryosunu yazdığı, Cem Karcı’nın yönettiği Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen’in baş rollerinde yer aldığı [kirmizibuton]Gülperi oyuncuları[/kirmizibuton] tüm kadroyu görmek için tıklayınız.

Bizler geçtiğimiz bölümde diziye bölüm oyuncusu olarak katıldığını düşündüğümüz ama öyle olmadığını ve dizide rolü giderek artan ve önemli biri haline gelen Gülperi Seyit olarak izleyeceğimiz oyuncu kim nasıl bir karakter olduğunu açıklarken geçtiğimiz bölümde Seyit Gülperi ile yakınlaşması bizleri şahsen korkuttu. 

Aslında bu olayların başında Yakup beyin velayet davası ile süre gelen ve Ali’ye Bedriye’yi verdim demesi ile işler işin içinden çıkılmaz bir hal alması ile Ali’nin Bedriye’ye tecavüz etmesi ve bunu da ilerleyen zamanda Hasan’ın öğrenmesi ile kendisine silah araması ve silahı da hiç olmayacak kişi olan mafya Seyit den alması ile Hasan Seyit’e karşı borçlu oldu.Seyit gülperi - (Cem Bender) Resmi 1 - Gülperi Seyit

Karakola kadar eli uzanan Mafya Seyit, Ali’ye baskı kurup silahın sahibiyim demesi ile Ali ceza evine giderken, Hasan da mecburen Gülperi Seyit karakterinin hem himayesine, hem de emrine girmiş oldu. Mafya babası seyit, piyasada tanınan biri olduğu için Selin’in babasının mevcut ihaleden çekilmesi için Seyit’in olaya el atması ile Hasan’ı kullanıp kızı Gülperi Selin karakterini kaçırmıştır.

Hasan işin aslını sonradan öğrenince Selin’i olduğu yerden kaçırmayı başarmıştır. Bu bölümde Hasan ile Seyit karşılaşacak ve Seline karşı kimi isteyecek dersiniz? 

Gülperi dizisi Seyit karakteri, evladını aramaya gelen güzel ve dul olduğunu bildiği Gülperi le ilk defa karşılaşınca, ona göz koymuştur. Hasan’ın hatalar zincirinin acısını anası Gülperi mi çekecek? Gülperi Avukat Kadir karakteri ise bu olaya yine Hızır gibi yetişecek mi? Hep birlikte izleyip göreceğiz.  Seyit karakteri hakkında şimdilik bu kadar konuşmak yeterli diyelim ve Gülperi dizisi Seyit gerçek adını verelim.

Gülperi Dizisi Seyit‘in Gerçek Adı…

Show TV’nin yakın zamanda yayınlamaya başladı ve seyircinin beğenisini kazanan Gülperi oyuncuları arasına yakın zamanda Mafya Seyit olarak dahil olan oyuncunun gerçek adı Cem Bender‘dir. 1965 Ocak ayında Karadeniz sahilinde bulunan Trabzon ilimizde hayata gözlerini açan Cem Bender, oğlak burcudur. Lisans eğitimini Karadeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde yapan Cem Bender, aynı zamanda stüdyo oyuncuları eğitimini almıştır.Gülperi Seyit Kim (Cem Belender) Resim 2

İlk kez kamera karşısına 1990 yılında “Berdel” sinema filminde “Mahmut” karakterine hayat vermesi ile sinema sektörüne giren ve kamera karşısına çıkan usta oyuncu Cem, ilk dizi deneyimi, kayıtlara göre 2003 yılında “Sultan Makamı” isimli dizi ile başlamıştır. Bu arada [mavibuton]Gülperi Serdar[/mavibuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Bu zamanda kadar toplamda 18 projede yer alan Cem Berdel, Gülperi Seyit karakterini canlandırmadan hemen önce “Kurt Seyit ve Şura” isimli dizide konuk oyuncu olarak oynamıştı. Usta oyuncuya Gülperi dizisi Seyit karakterinde başarılar dileriz.

Gülperi Dizisi Seyit‘in Gülperi İle Tanışması

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu