Dizi Haberi

Güneş Tutulması Oyuncuları Merak Konusu Oldu!

Yaz dizilerinin gündemde olduğu şu günlerde yeni bir dizi müjdesi daha geldi. Seyircilerin ne zaman başlayacak diziler dediği şu günlerde yeni dizi merak uyandırdı. Güneş Tutulması oyuncuları da dizinin duyulmasının ardından merak konusu oldu.

Fox Tv ekranlarında Cumartesi günleri yayınlanan Kapadokya’da çekilen “Zümrüdüanka” dizisi ve Star Tv ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan “Güvercin” dizisini kaleme alan Ayça Mutlugil Güneş Tutulması dizisinin senaryosunu kaleme alacak isim olacak.

Dizinin konusunun ne olacağı netlik kazanmasa da dizinin duyurulmasının ardından sosyal medyada şu şekilde yorumlar çoğaldı:

Yaa yeter artık yaa hep dram hep töre hep entrika yeter ya biraz daha gençlik güzel senaryolar yazsalar. Hep konu şiddet töre zoraki evlilik hiçbir seyirciye pozitif enerji vermiyorlar!

Bu yorumlar bir kenara senaristin Ayça Mutlugil olması yeterli, bu dizi izlenir diyen de bir kesim var. Kısaca dizi henüz başlamasa da herkesin diziden bir beklentisi söz konusu.gunes tutulmasi resmi

Güneş Tutulması dizisi hakkında bir diğer önemli detay ise dizinin yaz dizisi değil yeni sezon dizisi olacağı. “Güvercin” dizisiyle istediği ritmi yakalayamasa da Mutlugil açıkcası “Zümrüdüanka” dizisi ile geniş bir kitlenin beğenisini kazandı. Bu nedenledir ki dizinin fanları yeni dizi Güneş Tutulması hakkında da oldukça heyecanlı. Güneş Tutulması oyuncuları ise şu an için netlik kazanmadı. Dizinin cast çalışmaları başladı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu