Fragman

Güvercin Dizisi Fragman (Güvercin Yeni Bölüm Fragmanı)

Güvercin Dizisi Fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak? Güvercin dizisi yeni bölüm fragmanı ve gelecek bölüm özeti ve bilgileri bu yazımıza sizleri bekliyor.

İmkansız bir aşkın hikayesini konu alan Zülüf ile Kenan’ın hikayesini konu alan, kan davası arasında sıkışmış bir aşkın yeşerdiği dizinin her bölümü olaylı her bölümü duygu ve entrika dolu bölümleri ile Star TV ekranlarına gelmeye devam ediyor.Güvercin dizisi fragman - görseli

Kenan önce kardeşi Ökkeş’i kurtarmak için kuş uçmaz kervan geçmez dipsiz bir kuyunun içinde adım adım ölümü beklerken, Kenan da gerçek kardeşi sandığı Ökkeş’i kurtarmak ve katil olmasını engellemek için araya koyduğu büyükleri sayesinde hem tanımadığı bir kız (Zülüf) ile evlenmeye mecbur kaldı.

Kardeşini de ceza evine düşmekten kurtarsa da Kenan, abi olarak yaptıklarına karşı teşekkür beklerken büyüklerin sözünü çiğneyip karşılıklı düğünün olduğu gün Bedir’i herkesin ortasında vurması kan davasının durmasının aksine, olayları daha da körükledi ve iki aile diken üstünde yaşamaya başladı.

Neyse ki Zülüf’ün istediği Kenan’ın adaletli olması nedeni ile kardeşi Sandığı Ökkeş’i bizzat polislere teslim etmesi ile bu işler nebze olsun durur sansa da annesi zannettiği Kefsa’nın türlü türlü oyunları ile aradaki husumet, bitmesi yerine daha da körüklendi.Güvercin dizisi yeni bölüm fragmanı - görseli

Zülüf ise babasının 15 yıl boyunca suçlu bulunup, hapis yatmasına karşın, kardeşinin diyetini ödemek için Kenan ile evliliğe her ne kadar zorlansa da ilk etap da düğün günü kan dökülmesi nedeni ile evliliği bitirmeye karar verse de babası Bedir’in suçsuzluğunu kanıtlamanın tek yolu onların ya Kenan’ın hanımı olup Cibranlar’ın çevirdiği işleri öğrenip, babasının suçsuzluğunu kanıtlama ve aradaki kavgayı ve kan davasını bitirmek üzere Kenan’ın karısı olmaya karar verdi. 

Güvercin Dizisi 4. Bölüm Fragmanı (15 Aralık)

Star TV’nin sevilen ve yeni başlayan Güvercin dizisi 4. bölümü ile 15 Aralık 2019 Pazar günü izleyici ile buluşmaya hazırlanırken, gelecek bölüm ile ilgili yaşanacaklar hakkında bilgi sahibi olmak için kısa bir fragmanı hemen yukarıda ekledim.

Güvercin Dizisi Son Bölüm Özeti

  • Ökkeş Yakalandı
  • Ökkeş’in yakalanmasını Kenan Sağladı
  • Zülüf Cibranlar konağına gelin olarak gitti
  • Bedir ölmedi
  • Zülüf’ün babası Bedir Ölümden döndü
  • Kefsa oğlunu kurtarmak için Bedir’in ayağına gitti

Güvercin Oyuncuları

Kenan: Mehmet Ali Nuroğlu

Zülüf: Almila Ada

Bedir: Menderes Samancılar

Kevsa: Nursel Köse

Celil: Devrim Saltoğlu

Emel: Toprak Sağlam

Kasım: Osman Albayrak

Zeliha: Gülen Kahraman Yıldır

Nefise: Eslem Akar

Ökkeş: Genco Özak

Mesude: Işıl Dayıoğlu Vilayet

Mustafa: Bülent Bilgiç

Müslüm: Berke Üsdiken

Güldane: İdil Memi

Battal: Sabri Memi

Betül: Dilan Telkök

Nimet: Gözde Fidan

Erdem: Tolga Pancaroğlu

İbrahim: Enver Akbaş

Güvercin Dizisinin Künyesi (Yapımcı Yönetmen)

İlk bölüm: 24 Kasım 2019 Pazar

Yapım:Pastel Film

Yönetmen: Altan Dönmez

Senarist: Halil Özer

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu