Güvercin Dizisi Kenan (Mehmet Ali Nuroğlu) Bu Sefer Aşk Adamı Oldu!

Star TV ekranlarına yakın zamanda yayınlanacak olan Güvercin dizisinde baş rol olarak karşımıza çıkan, daha önce Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes’in kocası Vedat karakterine hayat veren başarılı oyuncu yeni sezon Star TV de Güvercin dizisi Kenan karakterine hayat verecek.

Güvercin dizisinde Kenan karakteri ile Zülüf karakterinin yaşadığı aşk hikayesini, etkileyici bir senaryo ile izleyeceğiz. Tabi daha önce Sen Anlat Karadeniz dizisinde aşka önem vermeyen birisini böylesine bir karaktere hayat vermesinden dolayı dizinin inandırıcılığı bir nebze olsun olumsuz olacağını düşünüyorum.

Güvercin Dizisi Kenan Gerçekte Kim?

En son kendisini Sen Anlat Karadeniz dizisinde Vedat karakterine hayat vermişti. Yeni sezonda 2019-2020 sezonunda Güvercin dizisinde Kenan karakteri ile Kuş uçmaz kervan geçmez kör bir kuyuda ölümü beklerken onun sesini duyan Kenan da onu kuyudan çıkartır. Çaresizce ölümü beklerken Kenan sayesinde ölümden kurtulan Zülüf’ü gören Kenan bir anda ona aşık olur. Zülüf ise onun kim olduğunu ilerleyen zamanda gördüğünde büyük bir şok yaşar. Kısaca bir aşkın çemberinde karşımıza Kenan karakteri ile çıkan başarılı oyuncunun gerçek adı Mehmet Ali Nuroğlu’dur.

Mehmet Ali Nuroğlu (Güvercin Dizisi Kenan)

1979 senesinde kültür başkentimiz İstanbul’da dünyaya gözlerini açan aslen Urfalı olan Mehmet Ali Nuroğlu’nın babası bir subaydır. Babasının mesleğinden dolayı ülkemizin pek çok şehrini gezmiş olan Nuroğlu, ilk olarak ODTÜ Felsefe Bölümünde eğitim almaya başlamış ancak bu bölümde devam etmek yerine tiyatro konusunda kendini yetiştirme kararı almıştır. guvercin dizisi kenan mehmet ali nuroglu resmi - Güvercin Dizisi Kenan (Mehmet Ali Nuroğlu) Bu Sefer Aşk Adamı Oldu!

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olan oyuncunun kamera karşısına çıktığı ilk yapım Çemberimde Gül Oya olmuştur. Bu dizide Devrimci Mehmet  karakteri ile adından söz ettiren oyuncu daha sonra Zincirbozan, Kırık Kanatlar, Uçurum, Güzel Köylü, Ömre Bedel adlı yapımlarda yer almıştı.guvercin dizisi mehmet ali nuroglu resmi - Güvercin Dizisi Kenan (Mehmet Ali Nuroğlu) Bu Sefer Aşk Adamı Oldu!Son olarak “Sen Anlat Karadeniz” dizisinde dizinin kötülük kralı Vedat rolünün o kadar iyi canlandırdı ki yolda onu görenler gerçek hayatta da kötü biri imiş gibi kötü sözler söylemişler. Nuroğlu ise bu durumu aslında rolünü ne kadar iyi oynadığının kanıtı olarak değerlendirmekte. Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

KONU İLE iLGİLİ YORUMLAR (2 Yorum)


  1. Eşşek hayvan Elif sen çok kötü adamsın Sen dedin ya Tahir’e nefes senin karı olduğunu Bak işte nefes ikinci kez anne oldu Beğendin mi mezara Vedat Bey Mehmet Bey Sen asla yiğite Baba değilsin bunu aklına sok ve çıkartma nefes senin karın değil ve Eğer oğlun çıksa asla oğlun uykular Haram Oldu geçtiğinden Talan Oldu çok sevdim yalan oldu Zalim geceler geceler Geceler bitti Bu geceler olmayacak Başınız sağ olsun Vedat Bey sen oldun

  2. Eşşek hayvan Elif sen çok kötü adamsın Sen dedin ya Tahir’e nefes senin karı olduğunu Bak işte nefes ikinci kez anne oldu Beğendin mi mezara Vedat Bey Mehmet Bey Sen asla yiğite Baba değilsin bunu aklına sok ve çıkartma nefes senin karın değil ve Eğer oğlum çıksan asla senin karın olmayacak Başınız sağ olsun Vedat Bey sen oldun