Oyuncu Kadrosu

Güvercin Dizisi Mesude Kim? Mustafa’nın Eşi

Star Tv ekranlarında her Pazar yayınlanan Güvercin dizisi bu akşam yine ekranlarda olacak. Güvercin dizisi Mesude kim sorusunun yanıtını sizler için bu yazımızda paylaştık.

Mehmet Ali Nuroğlu ve Almila Ada’nın baş rolü paylaştığı Güvercin dizisi Pazar günü saat 20:00’da ekranlara geliyor. Bu akşam yayınlanacak bölümde Nefise nedeniyle zor anlar yaşanacak. Zülüf, Kenan için Kenan’dan vazgeçmeyi göze alırken Kenan buna boyun eğmeyecek.

Dizinin en önemli rollerinden biri olan Mesude karakteriyle ekranlara gelen oyuncu bakın kim çıktı!

Güvercin Dizisi Mesude Gerçek Adı Hayatı

Işıl Dayıoğlu Güvercin dizisinde Mustafa’nın eşi Mesude karakterine hayat vermektedir. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Sihirli Anahtar ajansına bağlı olarak görev yapan oyuncu son olarak “Cesur ve Güzel” adlı dizide evin hizmetlisi olan Reyhan karakterine hayat vermiştir.yasak elma tülin kim ışıl dayıoğlu resmi 2“Şenlikname: Bir İstanbul Masalı” adlı filmde rol alan oyuncu iki sezon boyunca “Aşk ve Ceza” adlı dizide Sitare karakteri ile beğeni almıştır. “Kavak Yelleri” dizisinin Betül’ü olarak seyirci ile buluşan başarılı oyuncu 2004 yılında “Aliye” dizisinde de Süheyla karakteri ile ekranlara gelmiştir.

“Ayaşlı ve Kiracıları” , “Karanlık Sular”  adlı yapımlarda rol almış olan oyuncu Yasak Elma dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı ve Tülin karakterine hayat verdi.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu