Oyuncu Kadrosu

Güvercin Dizisi Murat Kim? Nimet’in Eski Eşi

Almila Ada ve Mehmet Ali Nuroğlu’nun başrolü paylaştığı Güvercin dizisinde Nimet oldukça ön planda iken onun hikayesi de izleyici tarafından merak edilmişti. Güvercin dizisi Murat karakteri de işte tam bu noktada önem kazandı. Peki Güvercin dizisi Murat karakterine hayat veren oyuncu kimdir? Daha önce rol aldığı diziler neler? İşte merak edilenler!

Güvercin dizisinde Ökkeş’in deliler gibi aşık olduğu hatta herkesi onun için karşısına aldığı Nimet’in eski eşi olan Murat’ın tek isteği paradır.

Oğulları Mutlu’yu bahane edip Nimet’in kazandığı parayı sömüren Murat, Nimet’in Ökkeş ile olan ilişkisini duyunca yine para için musallat olur.

Ökkeş ile karşı karşıya kalan Murat zor anlar yaşarken bunun altında kalmayan Murat da onlara oyun üstüne oyun eder. 

Güvercin Dizisi Murat Gerçek Adı Yaşı

Serkan Tınmaz Güvercin dizisinde Murat karakterine hayat vermektedir. Başarılı oyuncu, 1986 senesinde Çanakkale’de dünyaya gözlerini açmıştır.serkan tinmaz resmi

İkizler burcu olan oyuncu, 1,79 boyunda 71 kilodur. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu daha önce Hayat Devam Ediyor, Gönül İşleri, Görüş Günü Kadınları, Adı Mutluluk ve Beni Affet adlı yapımlarda adını duyurmayı başarmıştır.

“Beni Affet” dizisinde sedat karakterine hayat vermiş olan oyuncu son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Kalp Atışı” dizisinde rol almıştır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu