Oyuncu Kadrosu

Güvercin Dizisi Mustafa Kim? Usta Oyuncu!

Star Tv’nin dizilerinden olan Güvercin dizisi Mustafa karakterini görenler onu bir yerde gördüm ama nerede diye düşünürken bizler de sizler için Mustafa karakteri hakkında detayları bu yazımızda paylaşacağız.

Her Pazar Star Tv ekranlarında saat 20:00 itibariyle ekranlara gelen Güvercin dizisinde Mustafa, Kenan’ın çok saygı duyduğu eniştesidir. Betül’ü de babasız kaldığında yalnız bırakmamış olan Mustafa, eşi Mesude ile çok iyi anlaşır. Eşi Mesude de ona her konuda destek olur. Kısaca iyi bir aile tablosu çizen bu çift Kenan için gözünün önünde olan bir örnektir.

Güvercin yeni bölümleriyle her Pazar Star Tv ekranlarında!

Güvercin Dizisi Mustafa Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Usta oyuncu Bülent Bilgiç Güvercin dizisinde Mustafa karakterine hayat vermektedir. Vilayet Mustafa olarak da dizide anılmakta. Uzun zamandır ekranlarda kendisini göremediğimiz usta isimlerden bir tanesi olan Bülent Bilgiç, 1952 yılında hayata gözlerini açmıştır. Şu an 67 yaşında olan başarılı oyuncu son zamanlarda “Hızır Ekip” adlı yapımda rol almıştır. bülent bilgiç güvercin resmi

Bu zamana kadar Yüzden fazla projeye adını yazdıran Bülent beyin yer aldığı bazı önemli ve reytinglerde çok iyi değer ayakalayan yapımlara baktığımızda Farkı Desenler, Kırık Kalpler, Kavak Yelleri, Çiçek Taksi, Gurbet Kuşları gibi bir çok önemli yapımlarda adını yazdırmayı başarmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu