Güvercin Dizisi Oyuncuları Tüm Kadro Ve Karakteri (Yeni Gelenler Dahil)

pastel filmin yapımını üstleneceği Altan Dönmez imzalı Eylül 2019 da Star TV ekranlarında başlayacak olan, Güvercin dizisi Oyuncuları tüm kadrosunu bu yazımızda bulabilirsiniz. Geçtiğimiz sezonda bir çok dizisini noktalayan Star TV 2019-2020 sezonunda kolları sıvadı.Güvercin Dizisi Oyuncuları Kapak - Güvercin Dizisi Oyuncuları Tüm Kadro Ve Karakteri (Yeni Gelenler Dahil)

Pastel Film yeni sezon için Zümrüdü Anka dizisi için çalışmaları yarıda bırakarak iptal haberleri geldikten sonra yeni sezon için Star TV ile anlaşma yaparak tüm dikkatini Güvercin dizisi, için yoğunlaştırdı. Bir birinden kaliteli oyuncuları kadrosuna katmayı başaran Güvercin oyuncuları arasında efsane simler bulunuyor. Dilerseniz şimdi bu oyunculara kısa kısa bakalım.

Güvercin Dizisi Oyuncuları

Söz ve İstanbullu gelin gibi Star TV için reytingler de önemli başarı elde eden dizilerin birer birer final yapmasından sonra yeni sezon için duygusal bir dizi ile ekranlara geleceğini zaten bekliyorduk. Yeni sezonda Pastel film tarafından yapımı üstlenilen Güvercin dizisinde yer alan oyuncular, resmen şampiyonlar ligi gibi her biri kaliteli profesyonel oyunculardan oluşmuş. Sözlerimi daha fazla uzatmadan kadroda yer alan isimleri önce liste halinde vereceğim. Ayrıntısını merak ettiğiniz oyuncunun üzerinde tıklayıp, ilgili satırı okuyabilirsiniz


Nürsel Köse (Dizideki İsmi)

Ocak 1961 yılında Malatya ilimiz de hayata gözlerini açan usta isin en son yine Star TV ekranlarında yayınlanan ama yeni sezonda dijital ortama taşınan Avlu dizisinde mahkum Kudret karakterine hayat vermişti. Dizi eleştirmenlerinden tam not almayı başaran usta oyuncu “Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi” mezunudur.Nursel Köse Güvercin Dizisi Oyuncuları Arasında - Güvercin Dizisi Oyuncuları Tüm Kadro Ve Karakteri (Yeni Gelenler Dahil)

Üniversiteyi yurt dışında Almanya’da okuduğu sırada tiyatro oyunlarına merak salar ve o günden beri sahnelerden inmez. Bir çok tiyatro da yer alan başarılı isim ülkeye döndükten sonra hem tiyatro hem de televizyonlarda adını duyurmuştur.

Eslem Akar (Nefise)

En son kendisini yine Star TV ekranlarında Avlu dizisinde Deniz’in kızı Ecem karakterine hayat vermişti. Dizide Kudret’in oğlu Alp karakterinin öldürmesi sonucu diziden ayrılan güzel oyuncu daha sonra Avlu dizisinde gösterdiği başarı ile Fox TV ekranlarında normal bir dizi gibi başlayan ama sonradan dijital ortama geçen 4N1K isimli dizide kendisini izleme fırsatımız oldu. Eslem Akar Güvercin Oyuncuları Arasında - Güvercin Dizisi Oyuncuları Tüm Kadro Ve Karakteri (Yeni Gelenler Dahil)

Güzel oyuncu Mart 1998 İstanbul ilimiz de hayata gözlerini açmıştır.  Oyunculuk üzerine “Ümit Çırak’tan” oyunculuk konusunda eğitim almıştır. Sadece oyunculuk değil dil konusunda da kendisini geliştiren Eslem Akar hem İngilizce hem de Almanca konuşabilen ender oyunculardan biridir.

Torak Sağlam (Dizideki İsmi …)

Son olarak kendisini Kanal D ekranlarında büyük umutlarla ve büyük bütçeli ile başlayan “Mehmed Bir Cihan Fatihi” isimli dizide Demetrios’un sevgilisi Teodora’ya hayat vermiştir. Dizinin ömrü kısa olsa da eleştirmenlerden tam not almayı başarmıştır.Toprak Sağlam Güvercin Dizisi Oyuncuları Arasında - Güvercin Dizisi Oyuncuları Tüm Kadro Ve Karakteri (Yeni Gelenler Dahil)

Toprak Sağlam; Ekim 1985 yılında İstanbul ilimiz de dünyaya gelmiştir. Oyunculuk üzerine “Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü” eğirim almıştır. 

Sadece oyunculuk değil, dans konusunda da yetenekli olan Toprak Sağlam, özellikle halk danslarında kendisini geliştirmeyi başarmıştır. Dans konusundaki yeteneği kadar sesi ile dikkat çeken Toprak, Rock ve Pop alanında seslendirdiği şarkıları da dinlemenizi tavsiye ederiz.

Menderes Samancılar (Dizideki İsmi …)

1999 yılında Adana Millet vekili olan aynı zaman da hayatını tiyatro ve sinemaya adayan Menderes Samancılar, sadece oyuncu değil şiir ve senaryo yazarlığı da yapmaktadır.Menderes Samancılar Güvercin Oyuncu Kadrosunda - Güvercin Dizisi Oyuncuları Tüm Kadro Ve Karakteri (Yeni Gelenler Dahil)

Menderes Samancılar; 1 Mayıs 1954 yılında Adana da dünyaya gelmiştir. Boğa burçlu olan usta isim oyunculuğa ilk adımını bir gazetenin açmış olduğu yarışmaya katılması ve sonrasında yarışmayı kazanması ile başlamıştır. Fotoromanlarda oynamaya başlayan usta isim Menderes samancılar bu zaman kadar bir çok dizi ve film de oynamıştır.

En son 2019 yılında 2019 yılında gösterime giren Kapı isimli sinema filminde rol almıştır. Dizi olarak ise en son Show TV ekranlarında reyting rekorları kıran Çukur dizisinde Mahsun’un babası Kadir karakterini başarı ile canlandırmıştır.

Bülent Bilgiç (Dizideki İsmi …)

Uzun zamandır ekranlarda kendisini göremediğimiz usta isimlerden bir tanesi olan Bülent Bilgiç, 1952 yılında hayata gözlerini açmıştır. Şu an 67 yaşında olan başarılı oyuncu son zamanlarda “Hızır Ekip” adlı yapımda rol almıştır. bülent bilgiç güvercin resmi - Güvercin Dizisi Oyuncuları Tüm Kadro Ve Karakteri (Yeni Gelenler Dahil)

Bu zamana kadar Yüzden fazla projeye adını yazdıran Bülent beyin yer aldığı bazı önemli ve reytinglerde çok iyi değer ayakalayan yapımlara baktığımızda Farkı Desenler, Kırık Kalpler, Kavak Yelleri, Çiçek Taksi, Gurbet Kuşları gibi bir çok önemli yapımlarda adını yazdırmayı başarmıştır.

Devrim Saltoğlu (Dizideki İsmi …)

Son zamanlarda yine ekranlarından uzak kalan bir diğer önemli isim ise Devrim Saltoğlu’dur. En sonra 2017 yılın da Atv ekranlarında yayınlanan “Cennet’in Gözyaşları” isimli dizide Cennet’in babası Kadir karakterini canlandırmıştı.devrim saltoğlu güvercin resmi - Güvercin Dizisi Oyuncuları Tüm Kadro Ve Karakteri (Yeni Gelenler Dahil)

Devrim Salt oğlu; 1973 yılında Trabzon ilimiz de hayata gözlerini açmıştır. Son zamanlarda yer aldığı bazı diziler; Bedel, Yağmur, Kıyamet Çiçeği, 72. Koğuş, Keloğlan Kara Prense Karşı gibi bir çok dizi ve filmlerde adını yazdırmayı başaran Devrim Salt oğlu, yeni sezonda Güvercin oyuncuları arasında olacak.  

Osman Albayrak (Dizideki İsmi …)

Eylül 2019 itibari ile ilk bölümü ile Star Tv ekranlarında olmasını beklediğimiz diziye yeni bir isim dahil oldu. Osman Albayrak henüz dizi başlamadan ismi kulislerde konuşulsa da bugün itibari ile Güvencin oyuncu kadrosuna adını yazdırmayı başarmıştır. Osman Albayrak Güvercin Oyuncu Ekibinde - Güvercin Dizisi Oyuncuları Tüm Kadro Ve Karakteri (Yeni Gelenler Dahil)

Osman Albarak; 18 Ekim 1977 yılında İzmit ilimiz de hayata gözlerini açmıştır. Oyunculuk üzerine Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. İlk defa kamera karşısına ise 2002 yılında geçse de kendisini popüler bir oyuncu haline getiren 2007 yılında Kurtlar Vadisi Pusu isimli dizide İstihbaratçı Hakan karakteri sayesinde olmuştur.

Mehmet Ali Nuroğlu

1979 senesinde İstanbul’da doğan oyuncu Urfalı. Nuroğlu, ilk olarak ODTÜ Felsefe Bölümünde okumaya başlasa da tiyatro alanına yönelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuş olan oyuncunun yer aldığı ilk proje “Çemberimde Gül Oya” dizisidir.

güvercin mehmet ali nuroğlu resmi - Güvercin Dizisi Oyuncuları Tüm Kadro Ve Karakteri (Yeni Gelenler Dahil)Bu dizide canlandırdığı Devrimci Mehmet  karakteri ile yıldızı parlayan Nuroğlu, daha sonra “Zincirbozan”, “Uçurum”, “Güzel Köylü”, “Kırık Kanatlar”, “Ömre Bedel” gibi yapımlarda yer aldı. Son olarak “Sen Anlat Karadeniz” dizisinde Vedat rolüne hayat verdi. 

Bu İçeriğimizede Mutlaka Bakın:  Kuzgun Seda Kim? (Dila'nın Yengesi) Kuzgun Dizisi Seda Karakterini Canlandıran Oyuncunun Gerçek Adı Oynadığı DizilerEklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

KONU İLE iLGİLİ YORUMLAR (1 Yorum)


  1. Keşke baş rolde Korel Cezayirli oynasa.Çok yakışıklı birisi ama ona baş rol verilmiyor.Neden? Ulaş Tuna baş rolde oynasın o tiple ama buna baş rol yok.Haksızlık. Korelle Pelin Karahanı ve ya Özlem Yılmaz çok yakışır.En çokta Pelin. Onlarda harika çift olur.LÜTFENNNN.