Oyuncu Kadrosu

Güvercin Dizisi Zülüf Kim? Zülüf İle Kenan Aşkı Çok Konuşulacak!

Güvercin Dizisi Zülüf karakterine hayat verecek olan oyuncunun gerçek adı ve bilgileri bu yazımızda sizler için hazırladık.

Güzelliği ile büyüleyen oyuncu Almila Ada Güvercin dizisi başrolünde! Güvercin dizisi Zülüf rolüyle ekranlara gelemeye hazırlanan genç oyuncu şimdiden canlandıracağı rolle de merak konusu oldu. Peki Güvercin dizisi Zülüf kim, nasıl bir karakter, Kenan ile aşkı nasıl başlayacak?

“Çingene Kızı” hikayesinden uyarlanan Kenan ve Zülüf’ün hikayesini ele alacak olan Güvercin dizisi yönetmen koltuğunda usta yönetmen Altan Dönmez otururken senaryosunu Halil Özer kaleme almakta. “Sen Anlat Karadeniz” dizisinde canlandırdığı Vedat rolüyle büyük bir seven kitlesi elde eden başarılı oyuncu Mehmet Ali Nuroğlu’nun Kenan rolüne hayat vereceği dizide partneri kim olacak merak konusu olmuştu. guvercin dizisi zuluf almila ada resmiHikayeye uygun olan bir oyuncu ile yola çıkmak isteyen ekip bu role oldukça uygun bir ismi – Almila Ada’yı – seçti. Zülüf bu hikayede nasıl bir karakter olacak? Zülüf düştüğü kuyudan kurtulamayan, güzellliği ile Kenan’ı büyüleyecek olan isim. Kenan onu kurtardığı anda adeta vurulacak ancak Zülüf’ün kim olduğunu öğrenince eski defterler açılmak zorunda kalacak. Bu hikayede bizleri iyi bir aşk bekliyor. Zülüf ve Kenan aşkı bu sezona damga vurmaya geliyor!

Almila Ada Güvercin Dizisi Zülüf Rolüyle Sizlerle!

Sevilen oyuncu Almila Ada, güvercin dizisinde Zülüf karakterine hayat verecek. Dizide güzelliği ve duygusal hikayesi ile seyircinbin bam teline dokuacak olan Zülüf’ün Kenan ile aşkı dillere destan olacak. Gaziantep’te çekimleri devam eden Güvercin dizisinde rol alacak olan güzel oyuncu Almila Ada kimdir ile yazımıza devam edelim.

 Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Cennetin Gözyaşları” dizisinde ana karakter olan Cennet karakterine hayat veren oyuncu, 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ada, Mimar Sinan Üniversitesi Bale Bölümü mezunudur. Londra’da yüksek lisans yapmıştır. Yurt dışında modellik yapmaya başlayan Almila Ada, bir çok dergi için model oldu. 

“Kaderimin Yazıldığı Gün” adlı dizi ile oyunculuk sektörüne adım atan Almila Ada, daha sonra Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Kırgın Çiçekler” adlı dizi ile ekranlara gelmiştir. guvercin dizisi almila ada resmiYine Atv’de yayınlanan “Cennetin Gözyaşları” adlı dizide ilk kez başrol oynamıştır. Son olarak Fox Tv ekranlarında “Bir Deli Rüzgar” dizisinde Hatice Aslan’ın canlandırdığı Melike karakterinin gençliğine hayat vererek seyirciden tam not almıştı. 

Almila Ada Oynadığı Diziler

  • Kaderimin Yazıldığı Gün (Nehir)
  • Kırgın Çiçekler (Lalin)
  • Adı Efsane (Melis)
  • Cennet’in Gözyaşları (Cennet)
  • Bir Deli Rüzgar (Melike)

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu