Güz Masalı

Güz Masalı 1. Bölüm Özeti 16 Ağustos Viraj’ın Saplantılı Aşkı

Kanal 7 ekranlarının yeni dizisi Güz Masalı 1. bölüm özeti siz değerli takipçilerimizle! Jahnvi ve Viraj’ın hikayelerinin başladığı Güz Masalı 1. bölüm özeti sizlerle!

Güz Masalı 1. bölüm herkesten uzak bir yerde çıplak ayakla koşan bir kadının ardından dört adamın koşmasıyla başlar. Kız, beyaz bir araba önünde durduğunda köprüye yönelir. Arabadan bir adam çıkar ve kadına neden gece gece koşuyorsun der. Kadının adı Jahnvi, arabadan çıkan ise kocası Viraj’dır. İkili eve giderler.guz masali resmi

Viraj Jahnvi’yi kollarında taşır ve kanepeye koyup koşarken incittiği ayağı için merhem aldığını söyler. Viraj sonra kendisi için akşam yemeği yerken Jahnvi’nin elleri bağlı haldedir. Beni serbest bırak lütfen diye yalvarırken Viraj onu umursamadan yemeğini yemeye devam eder.guz masali 16 agustos ozeti resmi

Viraj eline sıcak kaçığı alır ve Jahnvi’nin ayağına dokunup bahsettiğim merhem buydu deyip neden beni bunu yapmaya mecbur ediyorsun diye tepki gösterir.guz masali resmi 2

Sabah olduğunda Viraj elinde kahvaltı ile gelir ve yaralarına merhem sürer. Sonra onu bırakmayacağına dair söz alıp yüzünü yıkaması için müsaade eder. Jahnvi, yüzünü yıkarken onu sevdiği günleri hatırlar. Çıktığında Viraj yedi dakikada çıkman gerekti diye kızar. Sonra kahvaltısını hızlı yapmasını söyler ve toplantı için giderken kapıyı dışarıdan kilitleyeceğini söyler. Viraj kapıyı kilitler ve gardiyanlara da sakın onun dışarı çıkmasına izin vermeyin diye tembihler. Jahnvi pencereden dışarı bakarken ne kadar yalnız olduğu her halinden bellidir.

Jahnvi, geçmişi hatırlar. Viraj evlerine geldiğinde burçlarının eşleştiği söylenmiştir. Zengin bir aileye gideceğinden ziyade iyi biri mi diye düşünen Jahnvi onun benim ailem yok ama kızınızla evlendiğimde ailem sizlersiniz demesinden etkilendiğini hatırlar. Bu konuşma karşısında Nani’nin pek de inanmadığını hatırlayan Jahnvi, keşke onu dinleseydik diye ağlar. Viraj’ın onu bu eve getirdiği ilk gün buralarda kimse yok mu sorusuna Viraj hayır yok sadece sen ve ben derken bu hayatı kastettiğini anlamadığı için kendine kızar.

Jahnvi gardiyanlardan birine en azından telefonunu vermesi için yalvarır ama adam vermek istemez. Kapılar kapalı, pencereler kapalıdır. Yatağına oturup düğün gecesini hatırlayarak ağlamaya başlar. Hamamböceğini gören Jahnvi korkar ama Viraj bu gecemizi mahvetmesine izin vermeyeceğim deyip onu alıp süte atar.

Hamamböceğinin olduğu sütü içince Jahnvi kusmak üzeredir ve bayılır. Gardiyanlardan biri benim de kızım var senin gibi olmasını istemem deyip ona telefonunu verir ama hızlı olmasını rica eder. Jahnvi hemen ailesini arar ve Dadi’ye olanları anlatmak üzeredir ki boğa gibi sinirlenmiş Viraj’ı karşısında görünce şok olur.

Güz Masalı 16 Ağustos Özeti Böyle Aşk Olmaz Olsun!

Jahnvi elindeki telefonu pat diye düşürür. Viraj ona neden gardiyandan telefon alma ihtiyacı hissettin ve kiminle konuştun diye sorguya çeker. Ardından onu yatak odasına götürür ve mor renkte bir kıyafeti atıp bunu giy de gel der. Jahnvi korkudan her söylediğini yapar. Bu eve ilk geldiğinde gülümsediğin gibi gülümse diye onu zorla güldürür.

Ardından elinden tutup salona getirir ve kapı çalar. Viraj sürpriz ailen geldi der. Jahnvi annesine koşarak sarılır ve göz yaşları içindedir. Viraj ağlarsan sana kötü davrandığımı düşünürler bak diye sıkıştırır. Jahnvi’nin kardeşi Viraj’ın onu özel okula yazdırdığı için mutluluğunu paylaşırken anne ve babası da gerçek bir evlat gibi davranıyor diye onu överler.guz masali 1 bolum resmi

Viraj beni utandırmayın siz benim ailemsiniz diye rol yapar. Dadi ise Jahnvi onu aradığı için bir sıkıntısı olduğundan şüphelidir. Dadi ve annesi Jahnvi’ye mutlu olup olmadığını sorar. Jahnvi cevap vermeye kalmadan babası araya girer ve böyle bir evde, böyle bir koca ile mutlu olmamak mümkün mü der. Jahnvi annesiyle yalnız kaldığından Viraj’ın aslında onların tanıdığı gibi olmadığını anlatmak ister ama annesi yeni evlendiğiniz için olur böyle şeyler diye kestirip atar.

Jahnvi bu defa acaba ben mi abartıyorum diye düşünüp akşam yemeğine birlikte otururlar. Viraj mutfağın dağınık olduğunu görünce bu ne dağınıklık diye tepki gösterince Jahnvi hemen ortalığı toparlar. Viraj arkasından gelir ve elini omzuna koyup biraz rahatla der.

Dadi ise hala Jahnvi neden ağlıyordu diye düşünmektedir. Bu konuda Jahnvi’nin annesiyle de tartışır. Dadi da sonunda mutlu olduğunda ikna olmak zorunda kalır. Viraj, evin her yerine kamera yerleştirir. Ardından Jahnvi’ye seni kilitlemek hoşuma gitmiyor, kapıları açtım ama umarım gitmezsin der. Jahnvi gitmeyeceğine dair söz verir.guz masali 1 bolum ozeti resmi

Viraj ofiste bile Jahnvi’nin her anını kameradan izler. Jahnvi köpekle oynarken onu izleyen Viraj kıskançlık krizine girer. Köpek üstünü kirletti diye de bahane uydurur. Jahnvi sıkıntı yok üzerimi değiştiririm dese de Viraj izin vermez. Ardından arabaya binerler ama Viraj sinirden deliye dönmüştür. Eve geri döner ve hızını asla yavaşlatmaz. Sonunda durup Jahnvi’ye hortumla su tutar. Köpeğimin kokusunu değil benim kokumu üzerinde taşımalısın köpek gibi kokma diye ona hakaret eder. Jahnvi sonunda bayılır.

Viraj onu odaya götürür ve köpekle oyununu hatırlayıp ona elektirik şoku uygulamayı planlar. Jahnvi kendine gelir ve o sadece köpek sen benim kocamsın diye ikna etmeye çalışır. Jahnvi saygı istiyorsan bu aşkla olur korkutmayla değil diye ağlar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

2 Yorum

  1. kanal 7 kendini çeviremiyor kendini toparlamıyor dagıtıyor
    saplantı takıntı ne ararsan var kanal yöneticilerinden zaten yönetim çuvalladı ayaklar altında
    4 yeni hindistan dizisi kore dizileri birde yemin ha emanet dizisi kendilerini toparlarlar
    sıkıcı cahilce verilen tv filimleri verilmez ,
    kendini ezen bir kanal 7 var ortada ezik hiç birşey yapamayan bir kanal 7 olmak mı isteniyor zirvede mi olmak

  2. Guz masali kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu