Güz Masalı

Güz Masalı 10. Bölüm Özeti 25 Ağustos Gizemli Oda

Güz Masalı 10. Bölüm Özeti 25 Ağustos. Dadi Viraj’ın geçmişine dair iz bulmak için çabalıyor. İşte Güz Masalı 10. bölüm özeti!

Güz Masalı 10. Bölüm Janvi’nin uyandığında evin her köşesinde Viraj’ın resmini görüp şaşırmasıyla başlar. Viraj hamile kadın kime bakarsa bebek ona benzermiş oğlum bana benzemeli der. Dadi bunu görüp Janvi yokken Viraj’a çocukluk resimlerin de asılmalı diye akıl verir. Viraj sinirlenir ve çocukluk resmim yok deyip ayrılır.

Dadi onu durdurup sahi babanın adı neydi belki onda vardır deyince Viraj sinirle Vijay Sharma deyiverir. Dadi soyadı farklı olunca şaşırır Viraj da pardon müşterimin adını söyledim babamın adı Şankar Dobriyal deyip çabucak ortamı terk eder. Dadi bir insan nasıl olur da babasının adını hatırlamaz diye düşünür ve geçen defa onu arayıp bir odadan bahseden kişiyi hatırlayıp oda aramaya başlar ama Geta da onun her adımını takip etmektedir. Dadi bunu fark edip ilacımı getirir misin diye onu gönderir.guz masali 10 bolum ozeti resmi

Dadi bir odaya girer içerde eski mobilyalar vardır ama odanın içinde başka bir kapı daha görüp ilerler.  Bu sırada Janvi gelir. Dadi evi geziyordum deyince Janvi bu odanın anahtarları hep Viraj’dadır der. Viraj’ın daha önce bu kapıyı açmayı aklından bile geçirirsen sonu kötü olur dediğini hatırlar. Dadi ve Janvi oradan uzaklaşır.

Janvi odasına giderken Dadi yine kapının yanına gelir. Bu sırada diğer kapı çat diye kapanıp kilitlenir. Viraj ise işle meşgul olduğundan bu olanları izleyemez. Geta gelir ve Dadi’nin kilitli kaldığı odanın kapısını açar. Viraj bu esnada onları kapının önünde görünce Dadi’nin Viraj’ın geçmişini araştırdığını anlar.

Dadi daha sonra Janvi’ye gidip eşinin ailesi hakkında ne biliyorsun diye sorar ama Janvi eşine bu konuyu hiç sormadığını zamanı gelince isterse kendi anlatacağını söyler.

Sia ise Sanjay’ın resmine bakıp onu çok sevdiğini ve özlediğini söyleyip ağlarken babası gelir ve damat tarafından gelen takıyı verip senin için gerçekten ideal bir eş diye damadı över. Babası gidince Sia ağlamaya devam eder.guz masali 10 bolum resmi

Dadi kapıdaki görevliden kerpeten isterken Viraj gelir neden kerpeten istedin deyince Dadi çantamın kilidini açacağım der. Viraj ben hallederim derken Dadi hemen çantayı kilitleyip kilidi saklar. Viraj kilidi açınca Dadi hırsızlar gibi açtın deyince Viraj sinir olup çıkar. Dadi’nin bir planı olduğunu anlar.

Güz Masalı 25 Ağustos Özeti Viraj Dadi’ye Zarar Verecek!

Gece olup herkes uyuduğunda Viraj Geta’nın yanına gider ve parmağını kırmayla tehdit ederek gizli kapıya yaklaşan oldu mu diye sorar. Geta hayır anlamında başını sallar. Viraj daha sonra Dadi’yi merdivenden düşürmek için merdivene ip bağlar.guz masali 25 agustos ozeti resmi

Sabah olduğunda Janvi’ye sen yat dinlen sakın kalkma der ama Janvi acıkınca tam merdivenlere yönelir. Viraj onu durdurur, Dadi ise hamile kadın acıkınca iyi olmaz der. Viraj ise bu sırada Geta’ya ipi kesmesini söyler. Kısaca Viraj’ın Dadi’ye zarar verme planı boşa gider.

Dadi ise odada çantasını kilitler ve Viraj gibi tel toka ile açmayı başarır ve bunu açtıysam diğer kapıyı da açarım diye düşünür ama Viraj’ı evden göndermek için bir plan düşünür. Viraj Janvi’ye dondurma yedirmek ister ama Geta dolapta olmadığını söyler. Viraj nasıl olur dün aldım deyince Dadi ben yedim kusura bakmayın bilemedim der. Hapisteki Sanjay ise Sia’nın yakında evleneceğini duyup deliye döner.

Viraj sinirlenince Dadi bebek de her istediği olmayacağını şimdiden öğrenmeli der. Viraj daha da sinirlenir ve oğlum her istediğini alır deyip Janvi’yle dışarı çıkarlar. Dadi istediği fırsatı yakalar. Geta yemek yerken gizlice gidip anahtarı açmaya çalışır ama başaramaz sonunda kilidi kırmaya çabalar ama bu defa da Geta gelince saklanır.guz masali 25 agustos resmi

Viraj dondurmacıya gittiklerinde Janvi’nin karnına eğilip hangisinden istersin diye sorar. Janvi herkes bize bakıyor diye utanır. Viraj çocuk mangolu istiyor deyince satıcı adam nerede çocuk der. Viraj da dışarıda değil içeride der. Adam mango aromalı dondurma bitti deyince Viraj sinirlenir, Janvi çilekli olsun der. Birlikte dondurmalarını yerler. Janvi’yi arabaya götüren Viraj geri döner ve buranın patronu nerede der ve adamın yakasından tutar. Bu defa yakandan tuttum diğer defaya iş yerini mahvederim diye tehdit edip gider.

Dadi ise eve fare getirir. Janvi ve Viraj eve geldiğinde her yer dağınıktır. Dadi eve fare girdi evin her köşini mahvetti der. Viraj panik halde gizemli odaya gider. Dadi onu gizlice takip eder.  Viraj’a gizlendiği yerden bakarken lambayı düşürecektir ki Viraj onu fark edip yanına gelir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

3 Yorum

 1. allahım her insana akıl verdin zekasını geliştirdin lakin kanal 7 nin sahibi bunu anlamak istemiyor
  bir kanalın sorumlulugu zor dur ama izleyicisini sonsuza dek mutlu ederse zor deyildir kore dizilerine start verilmeli TAYLAND DİZİLERİNEDE ÖNCELİK VERİLMELİ
  TAYLAND RÜZGARI ESSİN
  tra barb see chompoo
  kleun cheewit
  : Dao Long Fah
  U prince series(the handsome cowboy)
  My Husband in Law
  Nang Sao 18 Mongkut
  my ambulance
  dear loser monster romance
  Khun Mae Suam Roy – You Are Me
  Murphy’s Law of Love
  Bunlang Dok Mai
  GÜNEY KORE ESİNTİSİ
  The Great Seducer//Tempted
  .It’s okay to not be okay
  / The King: Eternal Monarch LEE MİN HO HAYRANLARI İÇİN . The legend of the blue sea ,

  Radio romance
  he smile has left your eyes
  (Just Between Lovers)
  Romantic Doctor, Teacher Kim 2 ‍⚕️‍⚕️
  Clean with passion for now
  Father is strange
  Extraordinary you
  Abyss
  Hotel del Luna
  Descendants Of The Sun
  Pinocchio
  What’s Wrong with Secretary Kim
  School 2015 ❤️❤️
  my strange hero
  : Hello Monster
  Mask 가면
  One more time
  Forest
  Backstreet rookie
  ARTIK MOLA MOLA 2 HİNT DİZİSİ 5 KORE 5 TAYLAND 5 JAPON DİZİSİNE NEDERSİNİZ
  2 SEZONLUK JAPON DİZİSİ .. Mischievous Kiss: Love in Tokyo – Itazura na Kiss: Love in Tokyo

 2. Honoka Miki ve Yuki Furukawa’nın oynadığı 2013 Fuji TV Japon pembe dizisidir. 29 bölüm 2013’ten 19 Temmuz 2013’e kadar 16 bölüm yayınlandı. Ekim 2013’ün başlarında, Mischievous Kiss: Love in Tokyo’ 16 BÖLÜM DEVAMI TOPLAMDA 32 BÖLÜM 1 SAAT VERİLİRSE 20 BÖLÜME YAKLAŞIR 40 DAKKİ KADAN OLUŞUYOR DİZİ

 3. KANAL 7 SANA GÜVENELİM BİZİ YANILTMA BU DİZİLERİ ARZUYLA BEKLİYORUZ BU DİZİ EXTRA KORE VE TAYLAND DİZİ RÜZGARINI SEYİRCİNE VERECEKSİN dedi ki:

  Honoka Miki ve Yuki Furukawa’nın oynadığı 2013 Fuji TV Japon pembe dizisidir. 29 bölüm 2013’ten 19 Temmuz 2013’e kadar 16 bölüm yayınlandı. Ekim 2013’ün başlarında, Mischievous Kiss: Love in Tokyo’ 16 BÖLÜM DEVAMI TOPLAMDA 32 BÖLÜM 1 SAAT VERİLİRSE 20 BÖLÜME YAKLAŞIR 40 DAKKİ KADAN OLUŞUYOR DİZİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu