Güz Masalı

Güz Masalı 11. Bölüm Özeti 26 Ağustos Viraj’ın Geçmişi

Güz Masalı 11. Bölüm Özeti 26 Ağustos. Viraj’ın tuhaf davranışlarının ardından ne var? İşte Güz Masalı 11. bölüm özeti!

Güz Masalı 11. Bölüm Viraj’ın Dadi’nin saklandığı yere doğru gelmesiyle başlar. Dadi’nin kolu yaralanır ama neyse ki Viraj onu görmez. Dadi Viraj gizemli odaya giderken hızlıca çıkar. Viraj odadan çıkınca Dadi’ye kolundaki yarayı sorar. Dadi farelerden kaçarken oldu herhalde dese de Viraj ondan şüphelenir. Dadi bir yolunu bulup o anahtarı almak ister.

guz masali 11 bolum ozeti resmiViraj’ın duşa girdiği sırada cüzdanından anahtarı alır ve kapıyı açar ama tam anahtarı geri koymak üzeredir ki Viraj onu görüp ne yapıyorsun burada der. Dadi bardağı almaya geldim diye bahane uydursa da Viraj bu kadın anahtarın peşinde diye düşünür. Cüzdanı da alıp kahvaltıya iner. Dadi ise anahtarı cüzdana geri koymak için Viraj’dan para ister. Viraj biraz para verir ama Dadi bu yetmez deyip cüzdanı alınca Viraj sinirlenir.

Dadi yere para düşürmüş numarasıyla masanın altında elindeki anahtarı yerleştirir ve cüzdanı Viraj’a verip sizin adınıza bağışta bulunacağım der. Viraj’ın aklına anahtar gelir ve hemen cüzdana bakar. Anahtarı yerinde görünce huzurla ofise gider.

Ofiste iki doktor çağıran Viraj onlara bebeğin cinsiyetini kim söyler diye sorar. İki doktor da yüzde elli kız yüzde elli erkek 12 haftalık olmadan netleşmez der. Viraj daha önceden bana söylemelisiniz bunun için test yapın der. Doktorlar bunun kanuna aykırı olduğunu düşükle sonuçlanabileceğini söyleyip kabul etmez. Viraj’ın sekreteri onları ikna edemeyince yeni bir doktor ismi (Baba) verir.

Dadi ise Janvi’yi dinlenmesi için ikna eder. Geta da temizlikle meşguldür ve kapının açık olduğunu fark etmez. Dadi hemen odaya girer. Oda darmadağınık haldedir. Sadece düzenli olan bir köşe vardır. Yerde bulduğu bir çantayı açan Dadi Viraj’la ilgili belgeler bulur ama metin İngilizce yazıldığı için anlayamaz.guz masali 11 bolum resmi

Bulduğu evrakta Viraj’ın asıl babasının Vijay Şarma olduğu, bir fabrika yangını ve cinayet tutanakları vardır. Şakar Dobriyal’ın Viraj’ı evlatlık aldığı da yazılıdır. Mahkeme evraklarından bir şey anlamayan Dadi bunlar önemli diye düşünür.

Güz Masalı 26 Ağustos Özeti Dadi Yakalandı!

Dadi bulduğu evrakları alıp Sanjay’a gider. Sanjay önce Vijay Şarma’nın gerçeği bildiğini önce ona ulaşmak gerektiğini söyler. Dobriyal fabrikasında bir yangın sonrasında hayatta kalan bir tek Viraj ve Payal’ın olduğunu söyler. Dadi madem öyle Payal neden düğünde yoktu diye düşünür.guz masali 26 agustos ozeti resmi

Olayla ilgili kanıt bulunamayınca davanın kapandığı da dosyadadır. Dadi evlatlık alınmış bir çocuk bir anda bir kaza sonrasında milyoner oluyor bu nasıl iş diye düşünür. Dadi Payal’in Viraj’ın kötü niyetini tek kişi olabileceğini düşünür ama Sanjay yangın sonrasında zihinsel açıdan sıkıntılar yaşadığı için bir bakım evinde olduğunu belgelere bakarak söyler.

Viraj ise eve Tantrik adında bir adamla gelir. Adamın her söylediğini Viraj yerine getirirken Janvi korku içindedir. Tantrik Baba bebeğe hiçbir şey zarar vermesin diye dua edip yağı Viraj’a verir. Viraj yağı Janvi’nin başına sürer. Kurukafalar arasında yapılan bu ayin Janvi’yi korkutur. Viraj Baba’nın verdiği acayip yiyeceği de zorla Janvi’ye yedirirken bir taraftan da Baba’yı sakın bu tarafa dönüp da karıma bakmaya kalkma diye uyarır. Viraj Janvi’ye bir kolye takıp saçlarına acayip bir şey sürer.guz masali 26 agustos resmi

Dadi ise akıl hastanesine gidip Payal ile görüşür. Dadi ona kendini tanıtıp yangınla ilgili sorular sorarken Payal tek kelime etmeden ellerini sıkar. Dadi Viraj’ın resmini gösterip bu erkek kardeşin mi der. Payal çığlık atıp fotoğrafı fırlatır. Hemşireler gelir ve artık Payal’in zorlandığını söyler bu nedenle görüşmeyi bitirmek zorunda kalırlar.

Dadi Payal’i akıl hastanesine getiren doktoru sorduğunda hemşire Dr. Rana’nın artık orada çalışmadığını söyleyip adresini verir. Viraj ise ritüel bitince tapınaktan çoktan dönmüş olması gereken Dadi ne yapmış diye bakar ve kamera kayıtlarından Dadi’nin gizli odaya girdiğini görür. Odaya gittiğinde kapının açık olduğunu, evrakların yerinde olmadığını görüp deliye döner. Janvi de onun ardından gizli odaya girer.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu