Güz Masalı

Güz Masalı 12. Bölüm Özeti 27 Ağustos Viraj’ın Hastalığı

Güz Masalı 12. Bölüm Özeti 27 Ağustos. Dadi sonunda Viraj ile ilgili tüm gerçekleri öğrendi ama Viraj onu durdurmak için çabalıyor. İşte Güz Masalı 12. bölüm özeti!

Güz Masalı 12. Bölüm Janvi’nin odaya doğru gelip Viraj diye seslenmesiyle başlar. Viraj panikle odayı kilitler ve Janvi’nin yanına gelir. Viraj Dadi’nin nerede olduğunu merak eder. Önce Janvi’nin ailesini arar ve orada olmadığını öğrenir. Ardından Sanjay’a gitmiş olabileceğini düşünüp karakolu arar ama adam Sanjay’ın yerinde olduğunu ve kimsenin ona ziyarete gelmediğini söyler. Adam yalanı çıkacak diye korksa da Sanjay’ı ele vermez.guz masali 12 bolum ozeti resmi

Viraj iyice meraklanır ve Janvi’nin ailesine gidip orada olup olmadığını anlamaya çalışır. Dadi’nin Janvi’nin ailesinde olmadığını gören Viraj’a Sia’nın düğün davetiyesini verirler. İlk ona verdiklerini söyleyip onlar için ne kadar değerli olduğunu hissettirirler. Dadi ise bir taksiye binip Dr. Rana’nın evine gider ama doktor evinde değildir. Dadi beklemeye karar verir.

Viraj ise tapınağa gidip onun oraya hiç gelmediğini öğrenir. Taksicilere sorduğunda bir taksici onu götürdüğü adresi söyler. Viraj Dadi’nin Dr. Rana’nın peşinde olduğunu anlar ve hemen onu arar. Ardından Janvi’yi arayıp Dadi’nin iyi olduğunu eve geri döndüğünü söyler. Eve giden Viraj kamera kayıtlarından Dadi’nin her şeyi öğrendiğini görünce Geta’yı tartaklar. Neden göz kulak olamadın diye fırça atar. Viraj gelen telefon konuşması sonrasında Dadi’nin araştırmaya geçtiğini fark edip bu gizemli kişiyi bulmaya karar verir.

Dadi sonunda Dr. Rana ile görüşür ve Viraj ve Payal ile ilgili sorular sorar. Dr. Rana başta bilgi vermek istemese de bildiklerini anlatır.

Dobriyal ailesinin uzun yıllar çocuğu olmadı, Viraj’ı evlatlık olarak aldılar. Viraj yaşına göre çok zeki ve her şeyin mükemmel olmasını isteyen bir çocuktu. Bayan Dobriyal daha sonra bir kız çocuğu dünyaya getirdi, Payal. Viraj kardeşine karşı aşırı korumacı idi. Ama ailesinin Payal ile ilgilenmesinden rahatsız olup dikkat çekmek için kendine zarar vermeye başladı. Viraj’da obsesif kompulsif kişilik bozukluğu vardı. Yani ne isterse onu almak için uğraşır eğer olmazsa da bu tarz kişilerin ne yapacağı belli olmaz. Bir sonraki hareketinin ne olacağını kestirmek güçtür. Ailesine tedaviye başlamak istediğimi söylediğimde bana zamanla düzeleceğini söylediler bu nedenle yardımcı olamadım.

Bu sözleri dinleyen Dadi şaşkındır. Viraj ise Payal’e gider. Payal’e aşırı doz ilaç verip Viraj’ın karşısına getirirler. İlacın etkisine rağmen Payal deliye döner ve kaçmaya çalışır. Bu sırada sandalyeden düşer. Viraj onu tutar ve kucaklayıp çocukken boğulmak üzereyken seni ben kurtardım hatırladın mı kardeşim, seni seviyorum ve buraya sana bir hediye vermeye geldim der.

Güz Masalı 27 Ağustos Özeti Dadi Tehlikede!

Viraj oyuncak bir bebek verince Payal çok mutlu olur ama bebeğin arkasını çevirip yanık izlerini görünce deliye döner. Doktorlar gelip Payal’i götürmek zorunda kalır. Dr. Rana ise Viraj’ı Dobriyal ailesinin tedavi ettirmek istediğini ancak çok zeki olan Viraj’ın aileyi ilaçlardan dolayı bu davranışları sergilediği inandırdığını anlatır.guz masali 27 agustos ozeti resmi

Doktor Dadi’ye kızına söyleyin ya Viraj’ı terk etsin ya da Viraj’ı tedavi için getirsin yoksa kızınızın hayatı tehlikede der. Dadi iyice panikler. Viraj ise eve döndüğünde Janvi bebekleri için ördüğü bluzu gösterir ve Dadi örmeyi bana öğretti deyince Viraj sinirlenir.

Satranç oynayalım deyince Janvi Sia’nın nişanına gecikiriz der. Viraj ise merak etme çabuk bitecek diye onu ikna eder. Dadi ise Janvi’nin babasını arar ve bir türlü ulaşamaz. Viraj ise telefon meşgul çalınca tıpış tıpış eve gelecek ve kimseyi bulamayacaksın diye düşünmektedir.

Viraj sesini değiştirip Sanjay gibi Dadi’yi arar ve karakola gelmesini söyler. Dadi inanır ve karakola gider ama arayanın Sanjay olmadığını anlar. Bir adam gelir ve elinde Dadi’nin resmi vardır. Bu kadın geldi mi diye sorar. Adamlar evet derken Dadi konuşmalarını duyup kaçmaya başlar. Adamlar da onu kovalar. Dadi bir yere saklanır ve Viraj’ın gerçeği kimseye söyleyememem için bunları yaptığını artık biliyorum ama herkes gerçeği öğrenecek diye düşünür.guz masali 27 agustos resmi

Viraj ise Sia’nın nişanı için hazırlanan Janvi’ye hayranlıkla bakar. Çıkarlarken Janvi takılır düşecekken onu Viraj tutar bu sırada Geta fare kapanındaki fareyi kaçırır. Janvi bu iyiye alamet değil deyip korkunca Viraj sakin ol yok bir şey diye onu sakinleştirir. Ardından adamlardan Dadi hakkında bilgi alır ve arabaya biner.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu