Güz Masalı

Güz Masalı 14. Bölüm Özeti 29 Ağustos Dadi Felç Kaldı

Güz Masalı 14. Bölüm Özeti 29 Ağustos. Dadi maalesef felç kalıyor ama dosyalar kayıp. İşte Güz Masalı 14. bölüm özeti!

Güz Masalı 14. Bölüm detaylarına geçmeden önce Kanal 7 ekranlarında dizinin şiddet içeren bazı sahnelerinin gösterilmemesi nedeniyle bölümlerde normalde 4 kısmın yayınlanması beklenirken bazı bölümlerde 5 kısım gösterilmiştir. Bu nedenle bazı olayları bir önceki bölümde görmüş olmanız mümkün. Umarız anlayışla karşılarsınız. 

Güz Masalı 14. Bölüm Janvi’nin uyanmaması sonrasında Viraj’ın öfkelenmesiyle başlar. Tam Janvi’ye bastonla vuracaktır ki su getirmeye gelen Geta elindeki vbardağı düşürünce kendine gelir. Viraj Geta’ya çıkmasını emreder. Geta çıkınca da Janvi’nin başına oturup sana vurduğumda oğlumuz zarar görür deyip vurmaktan vazgeçer.guz masali 14 bolum ozeti resmi

Dadi ise ameliyata alıncaktır. Polise oalyın nasıl olduğunu bilmediklerini ama kaza sonucu düşmüş olabileceğini söylerler. Janvi ise kendine gelip Dadi diyerek koşmaya başlar. Sonra birden bayılırken onu Viraj tutar. Viraj onu yatağa yatırıp başına da Geta’yı koyar. Viraj bir odaya gidip eline geçen kitapları fırlatır ve artık Janvi seni sevmeyecek nasıl bir hata yaptın diye haykırır, iki dakika geçmeden o seni asla terk edemez diye tekrarlar. guz masali 14 bolum ozeti resmi 2

Viraj duvardaki Dobriyal Ailesinin resmine bakıp ona gülmemelerini söyler. Kitapları fırlatırken başı yaralanır ve mutfağa buz almaya doğru gider. Geta ise Janvi’nin başında uyuyakalır. Janvi ise uyanıp kapıya doğru koşar. Viraj onu görüp ardından gider. Janvi görevliye kapıyı açmasını söyler. Viraj nereye gideceksin deyip onu içeri geçirir.guz masali 14 bolum ozeti resmi 3

Hastaneye gidemeyeceğini söyleyip telefonunu verir. Janvi onun yüzüne bakmadan telefonu korku içinde alır. Annesi ona Dadi’nin ameliyata girdiğini, gelmemesini söyleyip bebeğine dikkat etmesini ister. Janvi sakinleşsin diye Viraj ona çay verir ama Janvi korkudan titriyordur. Biraz çay içer. Viraj ise neden tek kelam etmedi diye ona işkence edip konuşturmaya karar verir. Önce kemer aklına gelir ama bunun yetersiz olacağını düşünüp bir tornavida bulması gerektiğine kanaat getirir.

Güz Masalı 29 Ağustos Özeti Viraj ve Janvi Yemekte!

Tornavidayı alıp Janvi’ye onu terasta görüp görmediğini sorar. Janvi ona hayır deyip hiçbir şey bilmediğini söylerken Viraj onu bıçaklar. Bu Viraj’ın hayalidir! Elinde kemere bakıp oğluma zarar veremem der ama gerçeği öğrenmenin bir yolu olmalı diye düşünmektedir. Janvi’nin yanına oturup tatlı dille hastaneye gitmeni bebeğimiz için istemedim, seni seviyorum ve senin bu halde olmana dayanamıyorum der.

Onu yatağına götürür ve biraz dinlendikten sonra onu hastaneye götürme sözü verir. Bu sırada Siya arar ve Dadi’nin hayati tehlikeyi atlattığını bir saat sonra bilincinin açılacağını haber verir. Viraj o bir saat dolmadan hastaneye gitmeye karar verir yoksa Dadi her şeyi söyleyecektir.guz masali 14 bolum ozeti resmi 5

Viraj Unniyal’a (Dadi için tuttuğu polis memuru) Dadi ile ben gelmeden kimse konuşmasın diye emreder. Unniyal Janvi’nin ailesini oyalarken Viraj da oraya gelmek için acele eder. Janvi ise uyanır ve Geta’ya yalvarıp hastaneye gitmek için evden çıkar. Viraj ise hastaneye geldiğinde Dadi’nin sorulara cevap vermediğini sadece boş boş tavana baktığını görür.

Doktor Dadi’nin felç kaldığını söyler. Viraj onun elini tutup bırakır ve kahkaha atarak Dadi gördün mü der. Dadi’nin parmak izini de alır. Janvi ise hastaneye ulaşır. Viraj onu görünce şaşırır. Janvi Dadi’ye sarılıp ağlar. Viraj ise gizlenip Janvi’nin ağlarken konuştuklarını dinler. guz masali 14 bolum ozeti resmi 6

Viraj daha sonra Janvi’nin kolundan tutup arabaya götürür. Unniyal’ı görünce Janvi’yi arabada bırakır ve geri döneceğim deyip bekletir. Viraj Unniyal’a Janvi’nin bir şey bilip bilmediğini öğrenmek istediğini söyler. Unniyal isterseniz eşinizi sorgulayabilirim deyince Viraj sakın karıma yaklaşmayı aklından bile geçirme diye fırça atar. Viraj ona kayıp olan dosyayı bulmasını emreder. Unniyal arasa da dosyanın kayıp olduğunu Viraj’a telefonla bildirir. Viraj iyice öfkelenir. Eline kemer alsa da yine vazgeçer. Odayı dağıtan Viraj bir sandalyeye oturup ellerini bağlar ve geçmişi hatırlar. Ardından bir şey hatırlasa gerek ipleri çözer. guz masali 14 bolum ozeti resmi 7

Unniyal’a terasa bakmasını söylediğince Unniyal onu göremediğini söyleyince Viraj Janvi de beni göremedi o zaman boşa telaş ettim diye güler. Eve gelip Janvi’ye akşam yemeğini dışarda yiyelim eminim Dadi seni mutlu görmek ister der. Janvi kabul eder. Yemekte tatlı tatlı sohbet ederler. Viraj Janvi’ye yedirdikçe yedirir. Viraj faturayı rica eder. Garson gelir ve ona bir not getirir. Notta “Janvi’nin babasına ne yaptığını biliyorum” yazıyordur. Viraj bu notu kim gönderdi diye telaşlanır ve yöneticinin yanına gider.

Viraj notu veren kişiyi bulmak için garsonu sorgularken Janvi gelir ve bir sıkıntı mı var der. Viraj servisle ilgili deyip geçiştirir. Araba döndüklerinde arabada da notlar bulan Viraj panikler. Bu notları yazan kişi Janvi’ye ulaşırsa diye korkar. Viraj eve gittiklerinde uyuyakalır be rüyasında gizli odada sandalyede Dadi’nin oturduğunu ve onun gerçeği herkese söyleyeceğini kahkaha atarak söylediğini hatta Janvi’nin ondan nefret edeceğini söylediğini görüp korkuyla uyanır.

Janvi’nin sakinleştirmek için söylediği şarkı bir şey hatırlatırcasına onu ittirip yataktan kalkar. Aynaya baktığında korku dolu yüzünü gören Viraj aynayı kırar. Janvi şaşırınca da ayna kirliydi der. Yalnız kalan Viraj dosyayı isteyen bu diğer kişi kimse hayatının kalan kısmında ağlamaya mahkûm olacak diye sırıtır.

Viraj’a bir mesaj gelir ve yarın sabah saat 10’da buluşalım çünkü Dadi’ye ne yaptığını biliyorum yazıyordur. Viraj numarayı arar ama ulaşılamıyor dur. Viraj sinirle Unniyal’ı arar ve numara detaylarına ulaşmasını emreder. Tüm gece uyumayan Viraj’a Janvi çay yapıp getirir. Viraj senden çay istemedim ayrıca bu çay soğuk deyip odasına çıkar. Janvi ne olduğunu anlamaz. Cüzdanı bulamayan Viraj Janvi diye bağırır ve neden her şey yerli yerinde değil diye bağırır. Sonra bu ayna da beni çirkin gösteriyor deyip aynayı kırar. Janvi şok olur.

Viraj odadan çıkınca Janvi bebeğine dokunup baban sadece gergin merak etme der. Viraj’ın telefonu çalınca Janvi vermek için telefonu aldığından Viraj sinirle telefonu alır ve ceza olarak dışarıda gördüklerini saymasını ister. Gardiyan diye başlayınca Viraj başka adamlara mı bakıyorsun sen deyip kızar. Janvi bu defa ağaçları sayar.

Viraj ise o saymaya devam ederken telefonla dışarı çıkar. Viraj Sia’yı telefonla meşgul ederken Viraj Dadi’nin yanına girip önce sen felç mi kaldın diye dalga geçer sonra Sanjay, Payal ve Dr. Rana dışında oyununda kim var bulacağım şimdi o kişiyle buluşacağım deyip gider. Dadi’nin gözünden bir damla yaş gelir ve parmaklarını az da olsa hareket ettirir. Unniyal buluşma yerinin adamları tarafından çevrildiğini haber verip o kişinin Sanjay olduğunu haber verince Viraj şok olur.

Viraj bu nasıl olur deyince Unniyal Sanjay’ın Dadi’nin terastan düştüğü gün serbest kaldığını söyler. Viraj sen bunu nasıl bana haber vermezsin diye tokat atar. Sanjay gelmeyince onun Janvi’ye gittiğini anlarlar. Sanjay gelip her şeyi anlatmaya çalışsa da Janvi inanmaz hatta görevliye onu çıkarmasını söyler. Sevgililer günü için evi kırmızı güllerle dekore eden Janvi’ye Viraj sürpriz yapıp kolye ve bilezik hediye eder. Janvi ikimiz hep mutlu ve birlikte olmalıyı deyince Viraj aramızda biri varken der. Janvi’nin aklına Sanjayın geldiği gelince korkar.

Viraj bebeğimizi kastettim deyince Janvi rahatlar. Viraj sürprizin en büyüğü deyip onu gizemli odaya götürür. Odanın kapısını açıp ona geçmişini anlatır. 7 yaşındayken gerçek annesinin vefat ettiğini, Dobriyal Ailesi tarafından evlatlık alındığını, onların da bir kaza sonrası vefat ettiklerini anlatır. Payal adındaki kardeşinin bu olay sonrasında delirdiğini hatta şu an bakım evinde olduğunu söyler.

Kaderine lanet eden Viraj, hayat sevdiklerimi hep benden aldı deyip bu odanın geçmişin acılarını yansıtan oda olduğunu söyler. Janvi ona sarılır ve geleceğin geçmişin gibi olmayacak der. Viraj neden hala Sanjay’ın geldiğinden bahsetmedi diye düşünür. Unniyal ise arayıp Sanjay’ın kayıp olduğunu haber verir. Viraj öfkeyle hem Janvi’ye hem de Sanjay’ın girmesine izin veren görevliye ceza vermeyi düşünürken arkasında Janvi’yi görür.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu