Güz Masalı

Güz Masalı 19. Bölüm Özeti 3 Eylül Janvi’nin Ailesinin Evi Yandı!

Güz Masalı 19. Bölüm Özeti 3 Eylül. Janvi Viraj’ı terk etmeye çalışınca Viraj öyle bir oyun oynayacak ki şaşacaksınız. İşte Güz Masalı 19. bölüm özeti!

Güz Masalı 19. Bölüm Janvi’nin elinde telefonla gizlice yatak odasına gitmesiyle başlar. Dr. Komolika onu arar ve Viraj’ın tedaviye hiç başlamadığını, kan testi sonucunda ilaç almadığını öğrendiğini, Viraj’ın kızını öldürmekle onu tehdit ettiğini anlatır. Janvi yıkılır.guz masali 19 bolum ozeti resmi 1 (1)

Dr. Komolika Viraj’ın şimdi daha da agresif olabileceğini söyleyip ailene ve etrafındakilere dikkat et deyip şimdi evinizde şiddet karşıtlarını gönderiyorum onlar gelince her şeyi anlat der. Viraj kapıyı tıklatınca Janvi hemen panikler.

Akşam yemeğine geçtiklerinde kapı çalar. Viraj kadına şiddete hayır diyen grubu görünce kamera şakası zannedip dalga geçer. Defolun evimden diye onları kovmaya kalkar ama Janvi çektiği eziyeti tek tek anlatır. Geta inanamazken Janvi Viraj’ın tedaviye hiç başlamadığını söyler. Geta oğluna bakıp doğru derken yıkılır.guz masali 19 bolum ozeti resmi 2 (1)

Viraj doğru mu bu duyduklarım deyince Viraj evet doğru der. Janvi polislere Viraj’ı tutuklamaları için yalvarsa da kimse kılını kıpırdatmadan oradan gider. Janvi şaşırır ama Viraj ona şehir benim elimdeyken sen ne yapabiliyorsun şimdi kendi gözlerinle bak der.

Janvi sen bir servetin sahibi olabilir misin ama kalbin yok, insan değilsin seninle yaşamak eziyet der. Viraj Janvi’yi evden atar ve ailesinin evine kadar arabayla götürür. Janvi ailesine gittiğinde kimseyi bulamaz, sonunda beyaz kefen içinde aile üyelerini gören Janvi aklını kaybeder adeta.

Güz Masalı 3 Eylül Özeti İkiyüzlü Şeytan Viraj!

Viraj içeri girdiğinde Janvi yakasına yapışıp bunu nasıl yaparsın diye bağırır. Viraj ölmediler merak etme uyuyorlar istersen bileklerini kontrol et der. Janvi onlara bakarken Viraj bir kadına tüm aileye uyku ilacı verdiği için işini tamamladın der.

Janvi hiçbir şey dinlemeyince Viraj onu sürükleyerek dışarı çıkarır. Janvi ailemle kalmak istiyorum derken Viraj senin her şeyin benim ben kocanım der. Unniyal ve yanında birkaç adam gelir ve Janvi’nin önüne ailesinin resimlerini atıp evin etrafına benzin dökmesini adamlarına söyler.guz masali 19 bolum ozeti resmi 4 (1)

Janvi Viraj’ın ayaklarına kapanıp nolur onlara bir şey yapma her dediğini yaparım der. Viraj umursamadan elindeki çakmakla evi ateşe verir. Janvi çocukluğunun geçtiği evin gözleri önünde yandığını izlemek zorunda kalır. Bayılmak üzere olan Janvi’yi Viraj ateşin etrafında yedi kez döndürür.

Janvi gözlerini Dobriyal konağında açar. Karşısında ailesini görünce şok olup hayal görüyorum diye düşünür. Ailesi ise hiçbir şey anlamadan Viraj olmasa şimdi burada olmazdık bizi o kurtardı deyip ona dua ederler. Janvi yine ikiyüzlü Viraj’ın oyununa gelmiştir. Janvi her adımında onun ailesine zarar vereceğini düşünür. Mutfakta olan annesinin yanına gidip ona sarılıp ağlarken tüm aile yanına gelir. Viraj ise uzaktan onları izler.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu