Güz Masalı

Güz Masalı 20. Bölüm Özeti 4 Eylül Janvi Evden Kaçtı!

Güz Masalı 20. Bölüm Özeti 4 Eylül. Janvi sonunda evden kaçtı ama bakalım onu ne bekliyor? İşte Güz Masalı 20. bölüm özeti!

Güz Masalı 20. Bölüm Janvi’nin ailesinin şaşkın halleriyle başlar. Viraj yangın nedeniyle Janvi’nin paniklediği için böyle davrandığını söyler. Viraj Janvi’ye odalarında bir hediye verir ama Janvi almak istemeyince Viraj yangın tekrar edebilir diye tehdit eder. Janvi mecburen hediyeyi alıp açar.guz masali 20 bolum ozeti resmi 1

Pakette gecelik çıkar ve Viraj dün evlendiysek bu gün bunu giyeceksin der. Viraj Janvi’nin ailesine bir ev hediye eder. Janvi ise Viraj eve gelmeden yemek hazırlar, ardından sinduru sürerken aynaya bakıp ağlar. Geta ise onu uzaktan izleyip çaresiz hisseder. Viraj eve geldiğinde evi çiçeklere dekore edip şarkı söylerken Geta gelir ve neyi kutluyorsun sahi sen başkalarının mutluluğunu önemser misin der. Viraj öfkeyle ona bakar.

Viraj dün evlendim seni çağırmadım kusura bakma şimdi evi dekore etmeme yardım et der. Geta çaresiz dediğini ağlayarak yapar. Viraj ona sarılıp ideal bir anne ve kaynana olduğu için teşekkür eder. Akşam olduğunda Janvi’ye zorla dans ettirir ve gözlerinde yeniden korkuyu gördüğüm için mutluyum der. guz masali 20 bolum ozeti resmi 2Oğlumu yeniden istiyorum ve bu gece onun için önemli deyince Janvi tecavüz anını hatırlayıp korkar.

Güz Masalı 4 Eylül Özeti Kaçış Zamanı!

Geta Viraj gibi bir canavarı dünyaya getirdiği için kendine lanet edip Janvi’yi kurtarmak için yatak odasının kapısına tıklar. Viraj’a süt getirdiğini söyler.guz masali 20 bolum ozeti resmi 3 Viraj sütü alıp kapıyı yüzüne kapatır. Viraj sütü Janvi’ye uzatır ve dudaklarınla sütü tatlandır der. Janvi hayır dese de zorlar. Ardından kalan sütü kendi içer.

Viraj bir süre son baş ağrıyınca bağırmaya başlar. Geta gelince Janvi kapıyı açar ve Viraj’ın iyi olmadığını söyler. Geta ise eline araba anahtarlarını verip hemen gitmesini söyler, daha önce kurtaramadığı için özür dileyip biraz da para verir. Viraj kendine geldiğinde süt bardağına bakıp Geta’nın tuzağına düştüğünü anlar. guz masali 20 bolum ozeti resmi 4Janvi seni öldürürüm diye bağırırken Janvi arabayı sürmeyi az çok bilse de kurtulmak için arabayı sürer. Yarı yolda araba durdurmak zorunda kalırlar.

Kapıdaki görevliyi ezmek istemeyen Janvi, onun kapıyı açmasıyla çok sevinir. Görevli kapıyı dışarıdan kilitleyip Viraj’ı eve hapseder. Kısaca görevli de onlara yardım etmiştir. Viraj yarı baygın halde kapıyı yumruklayarak açar ve Janvi’nin peşine düşer. Janvi ise Geta’nın da desteğiyle daha da hızlı araba sürmektedir ancak kaza kapıdadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu