Güz Masalı

Güz Masalı 22. Bölüm Özeti 6 Eylül Yeni Şehir Yeni Hayat

Güz Masalı 22. Bölüm Özeti 6 Eylül. Janvi yeni bir hayata başlıyor. İşte Güz Masalı 22. bölüm özeti!

Güz Masalı 22. Bölüm Dr. Komolika’nın biraz para verip gideceği adresi Janvi’ye söylemesiyle başlar. Janvi otobüs durağına yalnız gitmek ister ve desteği için teşekkür eder. Dr. ben de bir kadınım yardım etmeliydim der. Janvi dua edip yola koyulur.

Viraj ise odasında Janvi’yi hayal edip öldüğüne değil, beni kandırdığına üzülüyorum diye bağırır. Ardından öldüğü dakika ile ilgili kayıtlara bakar ve Janvi’nin sinduru sürerken sildiğini görüp sinirlenir. Janvi ise bilet alırken yanlışlıkla bir kadının ayağına basar. Kadın tedavi paramı sen vereceksin diye olay çıkarınca herkes toplanır. Janvi ise korku içinde yüzünü örter. guz masali 22 bolum ozeti resmi 1

Hızlıca kalkmak üzere olan otobüse yetişir. Viraj ise Geta’nın süte toz kattığını görüp deliye döner ve nerede olduğunu bulup seni mahvedeceğim diye bağırır. Janvi otobüste giderken ailesini, anılarını düşünür ve ağlar. Yanındaki bayan bir şey ikram etmek istese de Janvi reddeder ama kadın ısrar edince yemekten yer ve bir süre sonra bayılır. Kadın Janvi’nin çantasını ve kıyafetlerini alıp kaçar. guz masali 22 bolum ozeti resmi 2

Viraj evde hala anılarla yüzleşmektedir. Janvi ise uyandığında kadının gittiğini görüp kadını arar. Sonunda kadını bulurlar. Janvi çantasını alır ama otobüs şoförü kadını tekrar almak istemez. Kadın ise Janvi’ye yalvarır ve Delhi’ye gitmesi gerektiğini anlatır. Janvi kadına acır.

Güz Masalı 6 Eylül Özeti Viraj’ın Şüphesi

Delhi’ye geldiklerinde kapkaççılar Janvi’ye musallat olur. Otobüste yanında kalmasına izin verdiği kadın onları terliğiyle dövüp Janvi’yi kurtarır. Janvi beklediği kişilerin gelmediğini söyleyince kadın onlar gelene kadar ben yanında beklerim der. Beklerler ama hala ses soluk yoktur. Kadın Delhi’de birden fazla otogar var belki yanlış yere geldiler der.guz masali 22 bolum ozeti resmi 3

Avasti ailesini bulmak için yola koyulurlar. Janvi yolda konuşan baba ve kızlarını görünce ailesini özler. Viraj ise dolaptan düşen bir yüzük sonrasında ölen kişinin Janvi değil annesi Geta olduğundan şüphelenip Janvi’nin ailesinin yanına gider.

Janvi’nin küçük kardeşi ablam nerede deyince Viraj şaşırır acaba benden sakladılar mı diye düşünür. Janvi’nin annesi sınavları olduğu için Janvi’nin öldüğünü haber vermedik der. Telefon çalar, hatta Janvi vardır ve ben Janvi deyince herkes şok olur.

Janvi’nin babası acımızla alay mı ediyorsunuz deyip telefonu kapatır. Viraj ise tepki vermeden önce onları teselli eder ardından dışarı çıkar. Viraj arabanın başında bir kadını arar ve eve gel ve paranı al der. Janvi ise arabaya biner ve verilen adrese giderler.

Takside Viraj’ın en sevdiği şarkı çalınca Janvi rahatsız olur ve şarkıyı kapattırır. Otobüsteki kadın Janvi’yi verilen adrese bırakıp gider. Janvi kapıyı çaldığında kimse açmayınca tam Dr. Komolika’yı arayacaktır ki polis gelir ve gecenin bu saatinde ne işiniz var burada diye hesap sorar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir Yorum

  1. janvi sia ya kız 375 bölüm içinde muhtemelen 250 bölümde diziyi bıraktı
    65 inci bölümde ölüyor anandi diye bir kıza kalbini vermiş
    kanal 7 nin beceriksiz oyunları çokkkkkkkkkkkkkkk beklemiş güya bu diziyi gördük diziye bile benzemiyor . kanl 7 kendini eziyorsun böyle devam sakın hindistan dizilerinin dışına çıkma çıkamassın korkaksın çünkü takıntılı saplantılısınız hindistan dizilerine dar görüşlüsün kanal 7 sahibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu