Güz Masalı

Güz Masalı 24. Bölüm Özeti 8 Eylül Viraj Delirdi!

Güz Masalı 24. Bölüm Özeti 8 Eylül. Janvi yeni hayatına alışmakta zorlanıyor. Viraj ise delirdi. İşte Güz Masalı 24. bölüm özeti!

Güz Masalı 24. Bölüm Viraj’ın toplantıda her şey mükemmel sadece karım öldü diye sinirlenmesiyle başlar. Janvi ve Teyze ise karakolda Raghav’ın kavgayı başlatan kişi olduğunu doğrularlar. Raghav Janvi’ye dikkatlice bakar. Viraj adeta delirmiş gibidir. Janvi’nin resmini kesip testinin üstüne yapıştırır. guz masali 24 bolum ozeti resmi 1

Janvi mutfakta yemek yaparlarken az bir ateşi görünce hemen yangın anı aklına gelip tedirgin olur. Teyze onu sakinleştirip süt verir ve uyumasını söyler. Amca ise yine eşine bu kadın başımıza dert açacak der ama teyze yine ona kızar.

Janvi bir türlü uyuyamaz dalınca da Viraj’ın yanında olduğunu görüp uyanır. Teyze oraya gelir ve bu kadar korkma cesur ol der. Sabah olduğunda teyze Janvi’yi evde arar ama Janvi yoktur. Viraj ise uyuyamayınca içki içer. O da uykusunu getirmeyince uyku ilacını içer ve kanepede uyuyakalır.

Viraj yarı uykuluyen Janvi’nin sesini duyup uyanır. Karşısında bir kadını gören Viraj Janvi geldi zanneder ama yeniden uykuya dalar. Viraj uyandığında her yeri derli toplu görünce Janvi gerçekten geldi zanneder ve işçilere buraya biri geldi mi diye sorar ama kimse gördük demez. Viraj kameraya bakmaya karar verir. Teyze ve amca ise sonunda Janvi’yi bahçe sularken bulurlar. Janvi sizin yanınızdayım ama özgür olmalıyım der.

Güz Masalı 8 Eylül Özeti Artık Özgürsün Janvi!

Teyze Janvi ile sohbet edip onun hobilerini sorar. Janvi şarkı söylemeyi seviyorum deyince teyze ondan bir şarkı söylemesini ister. Janvi acıklı bir şarkı söyleyip bir taraftan da ağlar. Viraj ise eve hizmetçi almaya karar verir.guz masali 24 bolum ozeti resmi 3

Müdüre 15 dakika içinde eğer bir hizmetçi ayarlamazsan tüm işi sana yaptırırım der. Bu sırada kapı çalar ve bir genç kız içeri girer. Viraj ona derhal evi temizlemesini söyler. Kız eve bakar ve işe koyulur. Janvi ise ocağı açtığında yine ateşten korkunca teyze geçmişi unutup korkularınla yüzleşmelisin der.

Hizmetçi işe koyulur ama bu kadar kargaşayı daha önce kim temizledi en az beş hizmetçi ancak temizler der. Viraj Janvi’yi hatırlayıp susup işe koyulmazsan dilini keserim der. Teyze ise Janvi’ye seninle bir yere gideceğiz sürpriz der.guz masali 24 bolum ozeti resmi 4

Yolda trafikte sıkıştıklarında teyze taksiye parasını verip inerler. Teyze ve Janvi, Raghav’ı meyve dolu el arabasını iterken görürler. Raghav gitmek için çabalarken polisler onu durdurmak için çabalamaktadır.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu