Güz Masalı

Güz Masalı 26. Bölüm Özeti 10 Eylül Raghav Janvi’yi Kurtardı!

Güz Masalı 26. Bölüm Özeti 10 Eylül. Viraj Prita’dan etkilendi. Raghav ise Janvi’yi kurtardı. İşte Güz Masalı 26. bölüm özeti!

Güz Masalı 26. Bölüm Viraj’ın hizmetçisine her yeri toplamasını ve susmasını söyler. Hizmetçi sussa bile bir kağıda Janvi’nin yaşadığını yazmayı planlar. Viraj ise ofiste müdürü ve kızını çağırır. Prita’ya neleri seviyorsun diye sorduğunda kızcağız korkarak şarkı söylemeyi der. Viraj bir şarkı söylemesini söyleyince kız çekinir.guz masali 26 bolum ozeti resmi

Viraj bir taraftan yemek yerken bir taraftan da şarkı söylemesini isterken elinde bıçak tutunca kız korkup şarkıya başlar. Viraj’ın en sevdiği şarkıyı söylerken Viraj da bir Janvi’nin resmine bir kıza bakar. Janvi ise Raghav hakkındaki şikayetini geri alınca Raghav serbest kalır. Raghav Janvi’nin şikayeti geri aldığını da öğrenir.

Raghav teşekkür etmek için dükkana gelir tam Janvi’ye teşekkür edecektir ki teyze gelip ona kızar ve dükkandan çıkarıp kızı yalnız bırakmasını söyler. Raghav öfkeyle dışarı çıkar teşekkür için geldiğim yerde azar işittik iyi mi diye düşünür.

Viraj ise Prita’nın gün içerisinde yaptıklarını dinlerken aklına hep Janvi gelir. Kız gidince Viraj evde ne oluyor diye kameraya bakar. Hizmetçi Janvi’nin takılarını takıyordur. Viraj öfkeyle bakarken hizmetçi bu kadar güzel bir evde yaşayan bir kadın neden ölmüş numarası yapıyor anlamıyor der. Viraj bunu duyup şok olur.guz masali 26 bolum ozeti resmi 2

Janvi ise karşıdan karşıya geçmek için çabalasa da geçemez. Raghav bunu görüp onu karşıya geçirir. Janvi teşekkür edecektir ki Raghav çoktan gitmiştir. Eve geldiğinde teyze Janvi’ye birkaç gün işe gidemeyeceğini söyler. Viraj ise eve geldiğinde hizmetçiye nasıl olur da karımın eşyalarına dokunursun diye heykel atıp kadını düşürür. Sana ders verme zamanı derken hizmetçi korkudan elindeki kağıdı düşürür.

Güz Masalı 10 Eylül Özeti Zavallı Prita!

Viraj hizmetçiyi evden atıp bir daha görürsem seni öldürürüm der. Eve dönüp testiyle konuşur. Karıcığım böyle deli bir hizmetçi aldığım için özür dilerim der. Ardından uyumaya gider. Janvi ise uyurken bir kapının bozuk olduğunu görüp korkar.

Ertesi gün işe gittiğinde çalışanlara tamirciye ihtiyacı olduğunu söyler. Onlar da bir adres verir ama Janvi akşam saatlerinde tek başına yola çıkar. Tamirciye giderken çekinen Janvi kendine güven diye içinden tekrar ederken motorsikletli gençler yanından geçer. Viraj ise müdürün kızına laptop alınca müdür ihtiyacımız yok deyip kabul etme. Viraj senin değil kızının ihtiyacı var der. Müdür hayır dese de Viraj’dan korkup sonunda kabul eder. guz masali 26 bolum ozeti resmi 3

Janvi kaçarken Raghav ile çarpışır. Raghav kendini savunmalısın diye ona cesaret verir. Janvi adamlardan birine tokat atınca adam sinirlenir ve Janvi’ye toka atacakken Raghav adamı durdurur. Adamlar kaçınca Raghav ve Janvi birlikte eve kadar yürürler.

Raghav yine ne konuşacağını bilemeyince sessiz bir yürüyüş sona erer. Viraj ise Prita’yı yemeğe çıkarır. Prita neden restorantta kimse yok deyince Viraj kimse bizi rahatsız etmesin diye burayı kapattım der. Prita Viraj’dan etkilenmiştir.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir Yorum

  1. güz masalı nı 76 bölümde final miş iyi oldu kadınları mal gibi dövülecek insan insan bile görmüyorsunuz
    kanal 7 ne büyüyor ne küçülüyorsun ortada da degilsin allah aşkına kanal 7 sen kanal olarak ne saat ayarın dogru ne dizileri dogru saat e koyuyorsun sen gelişmemiş bir kanalsın geet hui sabze parai dizisi dosdogru bir seçim saat ii yine yanlış 16 10 aa veya 14 30 aa layık bir dizidir
    kendini düzelt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu