Güz Masalı

Güz Masalı 27. Bölüm Özeti 11 Eylül Viraj’ın Yeni Kurbanı Priya!

Güz Masalı 27. Bölüm Özeti 11 Eylül. viraj bu defa kafayı Priya’ya taktı. İşte Güz Masalı 27. bölüm özeti!

Güz Masalı 27. Bölüm Viraj ve Priya’nın akşam yemeği ile başlar. Viraj Priya’nın sol eliyle yemeği servis etmesine kızıp tıpkı Janvi gibi sağ eliyle servis etmesini ister. Yemekten sonra Viraj Priya’yı eve bırakır.

Eve giren Priya Viraj’dan gelen hediyeleri görüp sevinirken babası o adamla vakit geçirme diye kızar. Janvi ise ateşten korkmamak için kendine cesaret verirken amca gelip omzunu tutar. Janvi şok olurken amca ona yakın durmaya çalışır. Janvi ise bu durumdan rahatsız olur. Viraj sabah kalktığında Janvi’nin sareleri arar. Sareleri ararken dr. Komolika’nın Janvi’ye verdiği telefonu bulan Viraj şaşırır.guz masali 27 bolum ozeti resmi 1

Telefonu önemseyen Viraj daha acele işim var deyip müdürü arar. Müdüre hemen giyinip ofise gitmesini söyler. Müdür bu gün cumartesi çalışma günü değil deyince Viraj acil olmasa çağırmam deyince adam hemen hazırlanır.

Viraj hemen Priya’yı arar ve buluşma teklif eder. Priya ama babam deyince Viraj ben hallettim der. Bu sırada babası içeri girip ofise gideceğini haber verip çıkar. Viraj Priya’ya şoförümle bir hediye gönderdim onu giyip söylediğim yere gelirsen sevinirim der. Priya hazırlanıp Viraj’ın dediği yere gelir. Viraj ona kırmızı bir gül verir. Birlikte çay içerlerken Viraj Priya’nın sol elini mendille bağlar böylece sağ elini kullanacaktır.

Viraj daha sonra Priya’nın resmini çeker ve Janvi ile karşılaştırır. Janvi’ye benzemediği resimler için sinirlenir ve Priya’dan gitmesini ister.

Janvi ise pencere tamiri için sonunda bir tamirci bulur: Raghav. Raghav ve arkadaşı pencereyi tamir edince Janvi ikram olarak bisküvi getirir. Raghav’ın arkadaşı tabağı bitirir. Janvi ücreti sorunca arkadaşı olur mu öyle şey der ama Raghav ücreti söyler. Janvi parayı getirip Raghav’a verir ama Raghav önce alır ama sonra daha önce size verdiğim zararı umarım karşılar der.

Janvi gece olduğunda rüyasında Viraj’ı görüp uyanır ve bir gölgenin odasından çıktığını görüp korkar.

Güz Masalı 11 Eylül Özeti Telefonun Ucunda Viraj!

Janvi kim var orada diye seslenir. Amca sen misin diye ekler ama Viraj’ın geliyorum dediğini hisseder. Korku içinde olan Janvi merdivenlerde uyuyakalır. Viraj ise Priya’nın resimlerine bakıp Janvi’ye benzemezken nasıl olur da onun yerine alırım diye düşünür. Sonra aklına plastik cerrahı gelir. Müdürden en iyi estetik uzmanını bulmasını ister.

Bu sırada Priya’yı arar ve onu özlediğini öğle yemeğini birlikte yemeyi teklif eder. Priya senden hoşlanıyorum diye itiraf edince Viraj Janvi’nin resmine dokunup ben de seni seviyorum der. Başta itiraf eden Priya yemeğe gelir. Evde Janvi ile Viraj’ın resimlerini gören Priya özlüyor musun onu der. Viraj Janvi’nin resmini çıkarıp evet özlüyordum ama artık değil, gerçeği kabul etmeliyim, Janvi artık yok ama Priyaa burada der. Priya utanarak ondan hoşlandığını söyleyince Viraj bu aşkı kanıtlaman lazım deyip tabaktakileri yemen lazım der. Yemek tabağından hamamböcekleri çıkınca Priya şok olur.guz masali 27 bolum ozeti resmi 3

Priya korku içinde çığlık atarken Viraj aramızda ne baban ne Janvi kimse olmayacak sadece bunları sağ elinle ye der. Priya ağzına atmak üzeredir ki Viraj onu durdurur ve sadece denemeydi deyip ona sarılır. Viraj onu rahatlatmak için kolye hediye eder. Kolyeyi takıp fotoğraf çekinirler. Viraj ona hitap ederken Bay dememesini söyleyince Priya utanarak tamam Virajcığım der.guz masali 27 bolum ozeti resmi 4

Gece bir telefon gelir, telefonu Janvi açar ama Viraj olabilir diye cevap vermeden karşı tarafın sesi dinler. Viraj’ın sesini duyan Janvi şok olurken Viraj da Bay Avasti açtığı halde neden cevap vermiyor diye sinirlenir. Janvi ise kabuslarını hatırlayıp Viraj gelecek diye korkar.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir Yorum

  1. KENDİNİ EZİYORSUN SEYİRCİNİ EZİYORSUN SEN DİZİ VERMESİNİ BİLMİYORSUN KANAL 7 SAATLERİNİ DÜZENLE 22 20 ÇOK İSTERSEN YEMİN DİZİSİ OOOOOOOO SAATE dedi ki:

    kanal 7 izleyicinle dalga geçme alay etme küçümseme izleyicinin isteklerini dinlememe umursamama
    saygısızlık etme hakkını sizlere kim kimler verdi 2 hint dizisini öglen 13 30 dan 18 00 aaa kadar
    vermeniz istendi yok veremeyiz bu saatler içinde bu 2 yabancı dizileri kasnalından kaldır o zaman
    13 00 dan 18 00 a kadar 2 hint dizisi vereceksiniz artı tekrarlarınıda yayınlayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu