Güz Masalı

Güz Masalı 28. Bölüm Özeti 12 Eylül Viraj Janvi’nin Yaşadığını Öğrendi!

Güz Masalı 28. Bölüm Özeti 12 Eylül. Sia amcanın tacizine uğrayınca evi terk etti. Raghav en büyük desteği oldu. Viraj ise Janvi’nin yaşadığını öğrendi. İşte Güz Masalı 28. bölüm özeti!

Güz Masalı 28. Bölüm Sia’nın korku dolu gözleriyle başlar. Viraj telefonu kapatır ama Sia hala şoktadır. Amca gelir ve bir sıkıntı mı var deyip elini omzuna koyar. Ardından saçlarına ve yanağına dokununca Sia ne yapıyorsunuz der.

Amca onu taciz etmeye başlar hatta onu yatağa atınca Sia cesaretini toplayıp adamın kafasına vazoyu kurup kurtulur. Eşyalarını toplar ve tapınağa gider. Tapınakta bayılan Sia’yı Raghav görünce şaşırır. Viraj ise Priya’ya telefon açıp ilişkimizde önemli olan birinin yanına seni götürmek istiyorum deyince Priya sevinip heyecanlanır. guz masali 28 bolum ozeti resmi

Raghav baygın halde olan Sia’yı içeri götürüp din görevlilerine emanet eder. Sia kendine geldiğinde kimsen yok mu diye sorduklarında Sia kimsem yok der. Raghav ise Sia’yı uzaktan izlemektedir. Din görevlisi onu getirip iyilik yaptığı için minnet duyar. Priya ise Viraj’ın evine gelir. Viraj o gelmeden doktora Janvi’nin resmini gösterip bu kızın ona benzemesini istiyorum ama kız yüzünün değiştiğinden bihaber olmalı der. Doktor başta bu mümkün değil dese de ikna olur.

Viraj Priya’yı doktora tanıtır ardından ona bilezik getirmek için odaya döner. Janvi’nin bıraktığı telefonu gören Viraj telefonu kurcalar. Unniyal’a haber verir ve Priya’yı evine gönderir. Viraj önce telefonu şarja takar. Priya Viraj ondan vazgeçti diye düşünüp benden vazgeçmek o kadar basit değil Bay Viraj Dobriyal ben olacağım diye düşünür.

Güz Masalı 12 Eylül Özeti Sia Kimsesiz Değil!

Sia rüyasında amcanın saldırmak için çabaladığı anları hatırlayıp korkar. Oradakiler onu sakinleştirir. Raghav ise kız nasıl diye sorduklarında adının Sia olduğunu ama sakın evine gidip olay araştırmamasını söyler. Viraj Priya’yı öğle yemeğine davet eder.

Priya giderken onu güzelliğiyle büyüleyip geçmişi unutturacağını düşünürken karşısında hayalet maskesi takmış Viraj’ı görünce çığlık atar. Viraj maskeyi çıkarıp onu sevdiğini söyler. Priya duvarda Viraj ile olan resminin asılı olduğunu görünce çok sevinir. Sia ise bulunduğu yere Viraj’ın geleceğinden korkup kaçar. Raghav onu bulup geri dönmesini korkularından her zaman kaçamayacağını söyleyip ikna etmeye çalışır. guz masali 28 bolum ozeti resmi 3

Raghav ikna edince Sia önce Dr. Rana’yı arar. Viraj’ın onun nerede olduğunu öğrenip öğrenmediğini sorar. Dr. Rana hayır deyip iyi misin yerleştin mi diye sorunca, Sia biraz düşünür ve amca ve teyze çok iyiler ailem gibi davranıyorlar diye yalan söyler. Raghav onu uzaktan izlese de dediklerini duyar. Gözyaşlarını gördüğü Sia’ya yardım etmekten vazgeçmemeye kararlıdır.

Sia’yı yeniden tapınağa götürür. Din görevlisinin isteği üzerine odasına kadar Sia’yı götürecektir ki bir kız Raghav’dan soğan kesme konusunda yardım etmesini ister. Raghav ve Sia kıza soğan kesmede yardım ederken Raghav gözlerini Sia’dan alamaz.guz masali 28 bolum ozeti resmi 4

Viraj ise Priya’yı bağlar hatta ağzını da. Sonra sen Janvi olamazsın diye kızarken Unniyal arar ve telefonun Dr. Rana’ya ait olduğunu söyler. Viraj o kadının konuştuğu numaraları tespit edin derhal diye emir verir. Viraj Priya’nın ağzını açınca acı içinde olan Priya Janvi yaşıyor diye bağırır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

2 Yorum

  1. Saygıdeğer yorumcumuz, her gün gelip burada Kanal 7’den istekte bulunuyorsunuz burası Kanal 7 sitesi değil, bizim sitemizde tüm kanallarla ilgili içerikler var, bunlardan sadece biri Kanal 7 dizi özetleri. Kısaca dizilerin saatleri ile ilgili şikayet ve önerileriniz için buraya değil kanal 7 nin resmi sitesine yazmanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu