Güz Masalı

Güz Masalı 29. Bölüm Özeti 14 Eylül Gülümse

Güz Masalı 29. Bölüm Özeti 14 Eylül. Viraj Delhi’ye geldi. Raghav ise Sia’yı gülümsetmeyi başardı. İşte Güz Masalı 29. bölüm özeti!

Güz Masalı 29. Bölüm Viraj’ın Priya’ya sen ne dediğinin farkında mısın demesiyle başlar. Priya ona cüzdanında not olduğunu söyleyince Viraj cüzdanın içinde ne var ne yoksa döker ve hizmetçinin yazdığı notu bulur. Priya bu notu bulduğunu ama onu sevmesi için sakladığını söyler.

Viraj Priya’yı bağlı halde bırakıp Unniyal ile bu olasılığın peşine düşerler. Ölüm raporunu tutan doktoru tehdit eden Viraj sonunda gerçeği öğrenir. Doktor raporu Doktor Komolika’nın değiştirmesini istediğini söyler. Viraj şok olur. Doktoru buz gibi odaya kilitleyip çıkar.guz masali 29 bolum ozeti resmi 1

Sia ise korkularından bir türlü kurtulamaz. Raghav onun hayatta ilerleyebilmesi için korkularından kurtulması gerektiğini öğrenir. Viraj eve döndüğünde Priya beni bırak diye yalvarsa da umursamadan kıyafetlerini toplar.

Testi içinde sakladığı külleri döker ve Janvi’nin resmine bakıp beni nasıl kandırdın diye ağlar. Bu gözyaşlarının hesabını vereceksin diye de öfkelenir.guz masali 29 bolum ozeti resmi 2

Sia ise Raghav’ın neden sürekli oralarda olduğunu sorunca kadınlar Raghav’ın kimsenin gözünde yaş görmeye dayanamadığını, hatta onun burada olmasının sebebinin de Raghav olduğunu söyler.

Viraj’ın ofisindeki müdür kızının kayıp olduğunu sorunca Viraj ben de görmedim der ve hemen Unniyal’ı arayıp kızı bulmasını emreder sonra da müdürü odasından gönderir. Viraj Unniyal’ı arar ve arama işini bırak der.

Güz Masalı 14 Eylül Özeti Viraj Delhi’de!

Viraj Priya’yı akıl ve ruh hastanesine gönderir. Ardından soluğu Dr. Komolika’nın yanında alır. Raghav Sia’yı gülümsetebilmek için çabalar ve başarır da. Unniyal hizmetçiden Janvi’nin Delhi’ye giden bir otobüse bindiğini öğrenip Viraj’a haber verir. Dr. ise eve geldiğinde kanepe bir ayıcık görüp korkar.guz masali 29 bolum ozeti resmi 3

Evden çıkmaya niyetlenir ama Viraj onu karşılar ve ellerini bağlar, boynuna bir de halat bağlar. Dr.’a Janvi nerede diye soran Viraj bakalım umduğunu bulacak mı? Viraj Dr.’un telefonundaki numaraları tek tek arar. Janvi’nin sesini duymak isteyen Viraj’a Raghav telefonda kızar ve defalarca merhaba demeye ne gerek var der. Viraj Janvi orada mı deyince Raghav burada Janvi adında kimse yok der.

Raghav sinirle aradığın numarayı kontrol et deyince Viraj bağırıp telefonu kapatır ama bana bu kadar öfkelenmeye cür’et eden kimdi diye de merak eder. Unniyal’a bu adamın peşine düş diye emir verir.guz masali 29 bolum ozeti resmi 4

Dr.’u ise bir sandalyeye bağlayıp evden çıkarlar. Raghav Krishna adlı çocuğu kovalarken çamaşır asan Sia ile çarpışınca Sia’nın elindeki çamaşırlar her yere dağılır. Sia Krishna neden hiç konuşmuyor deyince Raghav bir an duraksar ama cevap vermeden Krishna’yı kovalamaya devam eder.

Derneğe eşinden şiddet gören bir kadın gelir. Kadına verilen değerle ilgili konuşmalara şahit olan Sia, geçmişi hatırlayıp korkar. Derneğin başındaki kadın Raghav’a bir kez daha Sia’nın yüzündeki gülümsemeyi geri getirmeliyiz der. Raghav bunu nasıl yaparım tek bildiğim adının Sia olması der.

Viraj ise yedi saat araba sürdükten sonra acıkan Unniyal’ı yolda bırakır ve o adamı bulmadan gelme der. Unniyal bırakmayın dese de Viraj gaza basıp gider.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu