Güz Masalı

Güz Masalı 30. Bölüm Özeti 15 Eylül Ragav Viraj Karşılaşması

Güz Masalı 30. Bölüm Özeti 15 Eylül. Viraj Raghav ile kavga etti ama kim olduğunu henüz bilmiyor. İşte Güz Masalı 30. bölüm özeti!

Güz Masalı 30. Bölüm iki bayanın koşarak Raghav’a gelmesiyle başlar. Pikniğe gitmesi için Raghav’ı ikna etmeye çalışırlarken Raghav Sia’nın pikniğe gitmeyeceğini tavırlarından anlar ve gitmek istemez. Ama Kriş çoktan otobüse binmek için harekete geçmiştir ki Raghav Kriş ile orada kim ilgilenecek dediğinde dernek başkanı Sia ilgilenir der.

Kriş koşarak Sia’nın elini tutar ama Sia gitmek istemediğini söyleyince Raghav Kriş’e bırak elini senin için kararını değiştirecek hali yok der. Kriş üzülerek elini bırakır ama Sia onun yanına gelip elini tutar. Birlikte otobüse binerler.

Sia yanında Kriş ile oturur. Raghav ise arka koltuktadır. Kriş el sallayınca Sia Raghav oraya gelecek diye düşünür ama Kriş ona pencere kenarına oturmasını söyleyip kucağına oturur. Raghav’ı da yanına çağırır. Otobüs hareket edince Raghav ve Sia çarpışır. İkili göz göze iken Ragav özür diler.guz masali 30 bolum ozeti resmi 1

Otobüs bu defa virajdan döner yine çarpışınca Raghav bu defa Kriş’i ortaya alır. Sia dışarı bakarken gülümseyince Raghav sizi böyle görmeyi çok isterim der. Sia ise uçuşan saçları Raghav’a değdiği için özür diler.

Viraj ise hızla gelirken neredeyse Sia’nın da içinde olduğu otobüsle çarpışacaktır ki son anda dururlar. Viraj’ın arabasındaki şarkıyı duyan Sia eskiyi hatırlayıp titreyerek ağlamaya başlar. Raghav onu kolundan tutup dışarı çıkarır ama neyse ki acelesi olan Viraj onları fark bile etmeden geçip gider.guz masali 30 bolum ozeti resmi 2

Raghav ise korkularınla yüzleş, dernekteki her kadın bir şey yaşadı ama mutlular sen de mutlu ol der. Viraj ise Raghav’ın kilolu arkadaşına Janvi’nin resmini gösterip bu kadını gördün mü der. Evet cevabını alsa da arkadan başka birileri seslenince Viraj’ın yanından ayrılır.

Viraj, Dr. Komolika’nın aradığı kişilerin adreslerine gitmeye karar verir. Avasti ailesinin evine doğru gider.guz masali 30 bolum ozeti resmi 3

Sia dalgın dalgın otururken Raghav elinde çay ile gelir. Sia çok şey yaşadığını söyleyip desteği için teşekkür ederken Raghav’ın elini tutar. Bunun farkına varıp özür dileyerek elini bırakır. Kriş uykusu gelince Sia’nın yanına gelir. Sia onu kucağına alırken yanında oturan Raghav da ayaklarını uzatır. Sia Kriş’i severken Raghav hayran hayran ona bakar.

Viraj Bay Avasti’nin evine gider. Bay Avasti onu görünce şaşırıp bu ne sürpriz der. Viraj ise eve geçip sürprizi sen yaptın Janvi nerede der. Adam bilmiyorum deyince Viraj adamı ayaklarından asar. Bayan Avasti gelince şok olur ve eşini bırakmasını söyler. Bayan Avasti Komolika’nın gönderdiği kişinin Janvi adlı biri olmadığını söyler ve inanması için gelen kızın resmini getireceğini söyler.

Viraj sabırsızla beklerken Bayan Avasti eline Janvi’nin resmini alsa da değiştirip başka bir kadının resmini getirir. Viraj bu benim karım değil deyip gider. Herhangi bir şey duyarsanız bana haber verin diye de ekler.

Raghav, Kriş’i Sia’ya emanet edip dışarı çıkar. Gece uyanan Kriş fenalaşınca Sia panikler. Dernekteki kadınlar da başına gelirler. Raghav’ı bulmak için Sia kucağına Kriş’i de alıp dışarı çıkar.

Raghav çay içmeye gittiği yerde Viraj ile karşılaşır. Viraj’a gelen çayı Raghav bilerek içer çünkü onun elindeki telefona bakarak yaptığı konuşmadan nasıl biri olduğunu anlamıştır. Viraj deliye dönüp yakasından tutunca Ragav da onun boynundan tutar. Bu sırada Sia Ragav diye seslenince onun sesini duyan Viraj meraklanıp Ragav’ı bırakır.

Adamlar da araya girince kavga sonlanır. Sia sonunda Ragav’ı bulunca hep birlikte hastaneye giderler. Raghav üzüntüsünden ağlarken doktor çocuk iyi diye haber verince sevinirler. Raghav ben burada kalırım siz gidin der. Sia ve yanındaki kadın derneğe geri dönmek için yola çıkarlar.

Bayan Avasti ise Viraj’ın onun peşinde olduğunu haber vermek için harekete geçer. Ancak Viraj şüphe içinde olduğundan onu takip etmektedir. Unniyal Viraj’ı arayınca telefon sesini duyan Bayan Avasti takip edildiğini fark eder.

Viraj ise kapıyı Janvi açacak diye beklerken Bayan Avasti iş konusunda desteğe ihtiyacım var da kartımı bırakmak için gelmiştim deyip gider. İçinden de iyi ki onu fark ettim yoksa nerede olduğunu öğrenecekti diye düşünür. Viraj ise Unniyal’ı arayıp kalmak için bir otel ayarla der ve Janvi’yi bulacağını söyler.

Güz Masalı 15 Eylül Özeti Raghav’ın Hikayesi

Sia Raghav’ın ona desteğini düşünüp ben de ona yardım etmeliyim ama onu tanımıyorum bile diye düşünür. Sabah hastaneye gider. Ragav Kriş’in iyi olduğunu söyleyince Sia benim yüzümden oldu bunlar özür dilerim der. Ragav hayır hepsi benim suçum ona iyi bakamıyorum der. Sia onu teselli edip ona senden iyi kimse bakamaz der ve dinlenmesi için ona içecek getirdiğini söyleyince Ragav etkilenir.guz masali 30 bolum ozeti resmi 5

Sia Ragav’a gözlerinde bir acı görüyorum, neden kendini suçluyorsun deyince Ragav yok bir şey iyiyim deyip geçiştirir. Daha sonra biri gelip Ragav’a kızar hatta tokat atar. Bir daha ne Kriş ile ne de aileden biriyle görüşmeyeceksin der. Ragav oradan çıkarken Sia da derneğe geri döner.

Viraj ise otelin tamamını rezerve eder otel müdürüne balayı odasını da ayarlayın der. Müdür yeni mi evlendiniz deyince Viraj evleneceğini söyler. Unniyal’a da Janvi’yi bulacağını tekrarlar. Janvi’yi bulana para ödülü vereceğini Unniyal’a duyurmasını ister. Ardından odaya Janvi’nin resimlerini asar.

Restoranta yemek yemeye giden Viraj garsona Janvi’yi gösterip u kadını gördün mü der. Garson hayır deyince sinirlenir ama kahve getirmesini söyler. Kahveyi beklerken iki kadının eşleri hakkında konuştuklarını duyan Viraj eşini bırakmasını söyleyen kadına tepki gösterir.

Muhabbetlerini bölüp sakın terk etme git ve kocanın yanında dur her şey iyileşecek deyip kötü tavsiye verme diye diğer kadına kızar. Kadın sen de kimsin diye kızınca Viraj ben Viraj Dobriyal diyerek üzerine yürürken Unniyal onu durdurur.

Sia ise pasaport için fotoğrafı olmadığından dışarı çıkar. Yolda insanların bir kadın etrafında toplandığını görür. Yerde olan kişinin Bayan Avasti olduğunu gören Sia telaşlanır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu